خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۴:۲۵

 کد خبر: 13617
 32 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | . بسته هستند

ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، دو فروند هواپیمای ATR۷۲-۶۰۰ در دست به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست. این دو فروند هواپیما […]

ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، دو فروند هواپیمای ATR۷۲-۶۰۰ در دست به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.

این دو فروند هواپیما که با رجیستر EP-ITG و EP-ITH و به اسم های تانگو هتل و تانگو گل از تولوز فرانسه- محل کارخانه هواپیما سازی ATR -شب قبلی به مقصد مهرآباد پرواز کرده اند، در میانه راه در فرودگاه آتن، سوخت‌گیری کرده و از نوً به مقصد مهرآباد به پرواز درآمدند.

در این سفر که یکی از معاونان کمپانی هما برای تحویل این دو فروند هواپیمای ATR به فرانسه رفته بود، برخلاف تحویل های قبلی، فرزانه شرف بافی مدیرعامل هما، این دو فروند را همراهی نکرد.

گفتی است هواپیمای ATR جزو هواپیماهای کوتاه برد و کم مصرف بوده که ظرفیت آن با ۷۰ مسافر برای سفرهای محلی و پروازهای رجیونال کاربری دارد.

تا اینجای کار ۶ فروند از ۲۰ فروند هواپیمای سفارشی هما به کمپانی ATR وارد ناوگان این تولیدکننده شده و با ورود این دو فروند تعداد ATRهای ایران ایر به ۸ فروند می رسد.

به علاوه از طرف دیگر هواپیماهای برجامی با ورود این دو فروند به ۱۱ فروند می رسد که غیر از ATRها، سه فروند ایرباس نیز تا اینجای کار وارد ناوگان هما شده است.

منبع تامین مالی همه این هواپیماها از محل مصوبه تخصیص ۳۲۰ میلیون دلاری صندوق پیشرفت ملی و با عاملیت بانک صنعت و معدن بوده است.

برای شما نیز جالب است؟
ناسا شاتل چندبار مصرف تولید - . | .

میتوانید نوشته ATRهای هفتم و هشتم هما دقایقی پیش به زمین نشست – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات