خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » ۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۲۶

 کد خبر: 12555
 181 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند بسته هستند

۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان ۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. براثر سقوط یک فروند بالگرد امداد و نجات در اندونزی که برای کمک به گردشگران گرفتار […]

۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان ۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

براثر سقوط یک فروند بالگرد امداد و نجات در اندونزی که برای کمک به گردشگران گرفتار در فوران آتشفشان ‘سیلری کریتر’ اقدام کرده بود، ۸ سرنشین و خدمه پرواز کشته شدند. به نوشته ایرنا، تارنمای روزنامه ‘جاکارتا پست’ روز دوشنبه مطرح کرد یک فروند بالگرد در دست به آژانس جستجو و نجات ملی در ‘تمانگونگ’ در […]

براثر سقوط یک فروند بالگرد امداد و نجات در اندونزی که برای کمک به گردشگران گرفتار در فوران آتشفشان ‘سیلری کریتر’ اقدام کرده بود، ۸ سرنشین و خدمه پرواز کشته شدند.

به نوشته ایرنا، تارنمای روزنامه ‘جاکارتا پست’ روز دوشنبه مطرح کرد یک فروند بالگرد در دست به آژانس جستجو و نجات ملی در ‘تمانگونگ’ در جاوا مرکزی سقوط کرد و ۸ سرنشین و کادر پرواز آن کشته شدند.

این بالگرد عصر یکشنبه در این منطقه اندونزی برای کمک به گردشگرانی که در دهانه یک آتشفشان گرفتار شده بودند اقدام کرد که سقوط کرد.از اینرو گزارش، این بالگرد در ماموریت امداد و نجات در یک دهانه آتشفشانی اکتیو بود که مقصد گردشگری معروفی است و دود ناشی از فورانی که ساعت ۱۲ روز قبلی اتفاق افتاد، تا ۵۰ متر ارتفاع داشت.این بالگرد امداد و نجات با ۸ خدمه از نمونه ۴ کادر پرواز و ۴ نیروی امداد و نجات ساعت ۱۶ یکشنبه به وقت محلی ‘سمارانگ’ مرکز استان جاوا مرکزی را به مقصد آتشفشان ترک کرده بود.

برای شما نیز جالب است؟
به چه نحو ناپدید شدن یک بوئینگ٧٢٧ در سال٢٠٠٣، به اسرارآمیزترین پرونده FBI مبدل شد؟

اندونزی مطرح کرد دستکم ۱۷ گردشگر در لحظه فوران در دهانه آتشفشان بودند که ۱۰ نفر از آنها صدمات جزیی دیده و فورا برای درمان به یک مرکز بهداشت در نزدیکی محل منتقل شدند.مدیران اندونزی از حاضرین و ساکنان منطقه خواسته اند منطقه را با احتمال گسترش آتشفشان و فوران دوم تخلیه کنند.در فوران آتشفشان ‘سیلری کریتر’، گدازه های سرد، گل و خاکستر تا ارتفاع ۵۰ متری به آسمان پرتاب می شدند.

در بیشتر مواقع میتوانید خبر ۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات