خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۳

 کد خبر: 12910
 106 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد بسته هستند

۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان ۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد دعوت مینماییم. نماینده با این وجود فقیه در امور حج و زیارت مطرح‌کرد که ۷۵ درصد پروازهای حج امسال به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) واگذار شد. به نوشته خبرگزاریها، نماینده با این وجود فقیه در […]

۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان ۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد دعوت مینماییم.

نماینده با این وجود فقیه در امور حج و زیارت مطرح‌کرد که ۷۵ درصد پروازهای حج امسال به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) واگذار شد.

به نوشته خبرگزاریها، نماینده با این وجود فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در جمع زائران اصفهانی، گفت: با استناد به توافق‌های بین ایران و عربستان مقرر شده بود نیمی از پرواز حجاج را کمپانی‌های ایرانی و نیمی دیگر را کمپانی‌های پروازی عربستان انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی‌عسگر، تصمیم چند روز قبلی عربستان مبنی بر قادر نبودن به انجام پروازهای حجاج ایرانی را به‌نفع کشورمان دانست و گفت: با هماهنگی ضروری با کمپانی‌های هواپیمایی ایران حدود سه‌چهارم پرواز حجاج به‌عهده جمهوری اسلامی ایران است.

ماه قبلی بود که فرهاد پرورش مدیرعامل سابق کمپانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مطرح‌کرد: مانند سنوات قبلی ایران ایر وظیفه جابه جایی ۵۰ درصد حجاج ایرانی را دارد و ۵۰ درصد باقی پروازها برعهده کمپانی‌های هواپیمایی سعودی خواهد بود که از این حیث یک چهارم پروازها را هما انجام داده و سهم ایرلاین سعودی به یک چهارم کاهش یافته است.

میتوانید نوشته ۷۵درصد پروازهای حج به ایران ایر واگذار شد را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
ورود ۸ هواپیمای تازه تا انتهای سال آتی میلادی - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات