خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » ۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۵

 کد خبر: 12402
 180 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی بسته هستند

۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان ۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. بر اثر برخورد یک فروند هواپیمای خطوط هوایی چاینا ایسترن ایرلاینز China Eastern Airlines با چاله هوایی […]

۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان ۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

بر اثر برخورد یک فروند هواپیمای خطوط هوایی چاینا ایسترن ایرلاینز China Eastern Airlines با چاله هوایی دست کم ۲۶ تن از مسافران این هواپیما مصدوم شدند. به نوشته خبرگزاری رویترز از شانگهای ، یک فروند هواپیمای مسافری خطوط چاینا ایسترن ایرلاینز که روز قبل از مقصد پاریس به مقصد شهر کانمینگ در جنوب غرب چین […]

بر اثر برخورد یک فروند هواپیمای خطوط هوایی چاینا ایسترن ایرلاینز China Eastern Airlines با چاله هوایی دست کم ۲۶ تن از مسافران این هواپیما مصدوم شدند.
به نوشته خبرگزاری رویترز از شانگهای ، یک فروند هواپیمای مسافری خطوط چاینا ایسترن ایرلاینز که روز قبل از مقصد پاریس به مقصد شهر کانمینگ در جنوب غرب چین حرکت می کرد ، در یک دست انداز هوایی افتاد و بر اثر آن چندین عدد از مسافران به دلیل برخورد شدید با قفسه ها یا افتادن چمدانها دچار شکستگی یا مصدومیت شدند. حال دست کم چهار تن از مسافران وخیم مطرح شده است.

مدیران این تولیدکننده هواپیمایی با پخش اعلامیه ای در این باره با اشاره به معرفی خدمات پزشکی مرتبط به مصدومان تاکید کرد همه مسافران باید برای ایمنی و حفظ سلامت خود در طول پرواز کمربندهای ایمنی را ببندند.

یکی از مسافران مطرح کرد ما چندین بار تکان های شدید احساس کردیم و این روش حدودا ده دقیقه طول کشید.

برای شما نیز جالب است؟
یک فروند هواپیمای نظامی میانمار با ۱۱۶ سرنشین ناپدید شد

این دومین سانحه هوایی در خطوط هوایی چاینا ایسترن در طول یک هفته واپسین به حساب می آید. پیشتر نیز در روز ۱۱ ژوئن یک هواپیمای این خطوط که به مقصد شانگهای پرواز می کرد ، به دلیل ایجاد سوراخ در یکی از موتورها مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه سیدنی شد.

در بیشتر مواقع میتوانید خبر ۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات