خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۶:۴۳

 کد خبر: 13475
 51 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | . بسته هستند

۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | . دعوت مینماییم. مجتبی بیاتی در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی، اظهار داشت: فعالیت مجدد کمپانی هواپیمایی پویا در فرودگاه کرمانشاه شروع شد. مدیر کل فرودگاه کرمانشاه گفت: فعالیت مجدد کمپانی هواپیمایی […]

۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | . دعوت مینماییم.

مجتبی بیاتی در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی، اظهار داشت: فعالیت مجدد کمپانی هواپیمایی پویا در فرودگاه کرمانشاه شروع شد.

مدیر کل فرودگاه کرمانشاه گفت: فعالیت مجدد کمپانی هواپیمایی پویا با برقراری پرواز های برنامه ای هر روزه در مسیر تهران – کرمانشاه و بالعکس شروع شد.

بیاتی گفت: این پرواز از ۲۹ مهرماه  به روش هر روزه در ساعت ۲۰  به وسیله هواپیمای امبرائر از فرودگاه کرمانشاه صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: با استناد به ظرفیت های بالقوه استان و و هاب بودن فرودگاه کرمانشاه و نیز اقتصادی  بودن این نوع از هواپیما، پیگیر ی های ضروری برای  برقراری و گسترش پروازهای تازه به مقاصد داخلی و خارجی در دردستور کار  قرار  دارد.

بیاتی اظهار کرد: هم اینک ۱۳۰پرواز برنامه ای هفتگی به  مقاصد تهران، مشهدمقدس، عسلویه، کیش، قشم، بندرعباس و شیراز به وسیله کمپانی های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، کاسپین، تابان، ایرتور، نفت، کیش ایر، قشم ایر و پویا در این فرودگاه صورت می پذیرد.

میتوانید نوشته ۱۳۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
برخورد خودرو به هواپیما بازهم در فرودگاه اهواز تکرار شد - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات