خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۳

 کد خبر: 12913
 153 بازدید
 دیدگاه‌ها برای یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید بسته هستند

یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید

در عرصه آموزش نوشته یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. سلام و عرض ادب خدمت سر دبیر و ادمین محترم رسانه کن نیوز احتراما اینجانب کارمند جزئی از سری شهر فرودگاهی […]

یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید

در عرصه آموزش نوشته یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

سلام و عرض ادب خدمت سر دبیر و ادمین محترم رسانه کن نیوز احتراما اینجانب کارمند جزئی از سری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اسم دانشجویی در صنعت هوانوردی وبا توجه به تفاوت مدیریتی از این راه میخواستم از امکان رسانه شما در رابطه با مدیران و مشاوران این فرودگاه و شهر فرودگاهی استفاده کنم و […]

سلام و عرض ادب خدمت سر دبیر و ادمین محترم رسانه کن نیوز

احتراما اینجانب کارمند جزئی از سری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اسم دانشجویی در صنعت هوانوردی وبا توجه به تفاوت مدیریتی از این راه میخواستم از امکان رسانه شما در رابطه با مدیران و مشاوران این فرودگاه و شهر فرودگاهی استفاده کنم و مطالبی راچند جهت یاد آوری و توجه ویژه عرض نمایم چرا که جدا از ارق ملی به هر جهت تک تک ما کارمندان نیز در پیشرفت و خدای ناکرده در مشکلات آن نیزبه طریق مستقیم وغیر مستقیم ذینفع هستیم و همه جوره خواهان سربلندی و سر افرازی این سری ومجموعه کمپانی فرودگاهها وناوبری هوایی هستیم .

با استناد به خط مشی ابلاغی این فرودگاه نکاتی را جهت یاد آوری و توجه ویژه مدیران و مشاوران معروض می دارم: با شرایطی که همگان مستحضر هستند تردد کمتر وسایل نقلیه در سطوح پروازی غیر از کاهش آلودگی ها گسترش ضریب ایمنی وروانی بهتر ترافیک رو در پی دارد.

برای شما نیز جالب است؟
نظر یک کارشناس مهندسی و تعمیرات در خصوص تعمیرات هواپیماى آسیب دیده هما

یکی از عوامل کاهنده این ترددها سیستم سوخت رسان( های درانت) است که در کمال تاسف بدلیل نقص در سیستم حفاظت کاتودیک لوله های آن دچار خوردگی شده و تا هم اینک قابل سود برداری نبوده است. در استندهای تازه ای هم که ساخته میشود بنده ملاحضه نکردم حداقل به روش بای پس این قابلیت ها تعبیه بشود امید است چه از جهت ایمنی وچه از جهت کلاس فرودگاهی مورد استقبال قرار گیردتا بعد ها بعداز تولید و سازهای تازه با شرایطی که خیلی قبل تر ها ،قبل از دیزاین فرودگاه میشد استندها را بی توجه به پوش بک برای هواپیما دیزاین کرد مورد حسرت واقع نشود.

نکته دوم توجه به تهویه جت وی ها ودروازه های ورود وخروج ازهواپیمای این فرودگاه است که در فرودگاه های روز دنیا غیر از تهویه خوب آن حتی تهویه هواپیما را هم از خروجی های تعبیه شده بر روی جت وی ها می گیرند تا علاوه برخدمات ارزش اضافه آن تردد و آلودگی های ماشینهای ایرکاندیشن و گراند پاور را حذف کنند که این مهم هم با توان داخلی قابل دستیابی واجراست.

ومن ا… توفیق

وبا تشکر فراوان و امید به فرداهای بهتر
کارشناس رمپ T.O.C

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
گسترش مقررات و استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری متناسب با شرایط روز دنیا

برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات