خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۲:۵۴

 کد خبر: 12991
 113 بازدید
 دیدگاه‌ها برای گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | . بسته هستند

گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، گلایدر بدون موتور Perlan۲ کمپانی ایرباس در تست های خود  این دفعه در ارتفاعی بالاتر پرواز کرد.  این هواپیمای […]

گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، گلایدر بدون موتور Perlan۲ کمپانی ایرباس در تست های خود  این دفعه در ارتفاعی بالاتر پرواز کرد.  این هواپیمای دو نفره در ارتفاع ۹۹۰۰ متری آسمان آرژانتین پرواز کرد.

«پرلان۲» یک گلایدر بدون موتور است که هدف از دیزاین آن شکست رکورد «پرلان ۱»است که در ۲۰۰۶ میلادی موفق شد در ارتفاع ۱۵۴۱۶ متری پرواز کند. با اینحال هدف نهایی این برنامه تولید اولین هواپیمای بدون موتور با بال های ثابت است که می تواند در ارتفاع ۱۰۰ کیلومتری زمین و در لبه فضا پرواز می کند.

برای دستیابی به این هدف پرلان ۲  با بدنه ای سبک و به ۵۰۰ کیلوگرم  و عرض بال ۲۷ متر ساخته شده است. به علاوه از طرف دیگر این وسیله حاوی سیستم تنفس با اکسیژن و چتر نجات برای مواقع اضطراری است.

به گفته کمپانی ایرباس، همزمان با گسترش تقاضا برای سفرهای هوایی، مساله های ایمنی و کارآمد این نوع سفر برای جمعیت در حال افزایش بوجود می آید.

 از اینرو چشم اندازی که این گلایدر و مدلهای شبیه به آن ممکن می کنند، ارزش فراوانی دارد.

میتوانید نوشته گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات