خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۳

 کد خبر: 13528
 54 بازدید
 دیدگاه‌ها برای گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم بسته هستند

گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم دعوت مینماییم. معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با سوءاستفاده کنندگان در محیط مجازی برخورد می شود. به نوشته خبرگزاریها، مرتضی دهقان با تکذیب هر گونه گسترش هزینه بلیت پرواز تهران ـ کرمانشاه […]

گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم دعوت مینماییم.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با سوءاستفاده کنندگان در محیط مجازی برخورد می شود.

به نوشته خبرگزاریها، مرتضی دهقان با تکذیب هر گونه گسترش هزینه بلیت پرواز تهران ـ کرمانشاه گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و هیچ کمپانی هواپیمایی نرخ ها را بالا نبرده است.

وی ادامه داد: عده ای کمپانی های هواپیمایی، پروازهای محشر به مقصد کرمانشاه برقرار کرده اند و طی امروز و روزهای آتی پرواز به اندازه کافی به مقصد کرمانشاه انجام خواهد شد.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص عده ای هزینه های نجومی مطرح شده در محیط مجاز برای مسیرهای منتهی به کرمانشاه اظهار داشت: این مسئله بطور کلی تکذیب می شود و این موضوع از جانب ایرلاین ها رخ نداده است؛ اگر در محیط مجازی افرادی بخواهند از موقعیت بوجود آمده و گسترش تقاضای سفر هوایی به کرمانشاه سوء بهره ببرند، با آنها شدیدا برخورد خواهد شد.

تخلف عده ای آژانس ها بازهم ادامه دارد

در همین رابطه، پیگیری های میدانی نشان می دهد که عده ای آژانس ها در حال گران فروشی بلیت پرواز تهران ـ کرمانشاه هستند.

اپراتور یک آژانس هواپیمایی مشهور گفت: هم اینک همه پروازهای امروز به مقصد کرمانشاه پُر شده و تنها چند صندلی خالی داریم.

وی ادامه داد: هم اینک پرواز چارتری ساعت ۱۷ هواپیمایی آسمان با هزینه ۴۳۰ هزار تومان چند صندلی خالی دارد. به علاوه از طرف دیگر این تولیدکننده برای ساعات ۲۱ و ۲۲ نیز به نرخ های به ترتیب ۲۴۱ و ۱۱۹ هزار تومان هم امکان فروش بلیت سیستمی و برنامه ای را خواهد داشت.

برای شما نیز جالب است؟
سانحه هوایی در روسیه ۶ کشته و زخمی برجا گذاشت - . | .

اپراتور نمونه دیگری از آژانس های هواپیمایی هم که خود را متقاضی بلیت معرفی کرد، گفت: پرواز ساعت ۱۷ با هزینه فروش سیستمی (نه چارتری)۲۴۰ هزار تومان با ایرلاین آسمان ۳ صندلی خالی دارد.

ضمن اینکه پرواز های ساعت ۲۱ به قمیت ۲۴۱ هزار و ۲۰۰، ساعت ۲۲ با ۱۴۰ هزار تومان و ساعت ۲۳:۱۵ با هزینه ۱۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان هم امکان رزرو بلیت برای مسافران می باشد.

به گفته این کارشناس فروش بلیت پروازهای داخلی، آنچه در محیط مجازی مطرح شده که عده ای آژانس های خدمات سفر هوایی نرخ پرواز تهران ـ کرمانشاه را به هزینه ۹۰۰ هزار تومان معرفی می کنند، برای تخریب آژانس ها بوده است!

میتوانید نوشته گسترش هزینه بلیت پرواز کرمانشاه راتکذیب می‌کنم را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات