خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱:۰۷

 کد خبر: 12793
 103 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷ بسته هستند

کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷

خبری داریم مبنی بر کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷ که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. خطوط هوایی ترکمنستان با اسم اولین کمپانی ملی حامی مالی پنجمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد شد. به نوشته شبکه خبر ، خط هواپیمایی ترکمنستان یکی از […]

کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷

خبری داریم مبنی بر کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷ که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

خطوط هوایی ترکمنستان با اسم اولین کمپانی ملی حامی مالی پنجمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد شد. به نوشته شبکه خبر ، خط هواپیمایی ترکمنستان یکی از قطب های اصلی پروازی این کشور است که پروازهای داخلی و خارجی را انجام می دهد. دایانچ گلگلدیف مدیر تیم میزبانی بازیهای عشق […]

خطوط هوایی ترکمنستان با اسم اولین کمپانی ملی حامی مالی پنجمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد شد.

به نوشته شبکه خبر ، خط هواپیمایی ترکمنستان یکی از قطب های اصلی پروازی این کشور است که پروازهای داخلی و خارجی را انجام می دهد.

دایانچ گلگلدیف مدیر تیم میزبانی بازیهای عشق آباد به ستاد خبری این رقابتها گفت: دلیل افتخار است که یکی از بزرگترین اسم های تجاری کشورمان با اسم حامی بازیهای عشق آباد ۲۰۱۷ پیش قدم شده است.

این تولیدکننده هواپیمایی نقش بزرگی در این بازیها ایفا کرده و حمل و نقل بین المللی مسافران را تامین خواهد نمود.

وی گفت:خطوط هواپیمایی ترکمنستان تنها از لحاظ مالی با ما هم کاری ندارد حتی با استقرار پایگاه هایی در فرودگاه عشق آباد رفت و آمد مسافران، ورزشکاران و مدیران تیم ها را نیز تهسیل می کند.

به علاوه از طرف دیگر مدیر اجرای کمپانی هواپیمایی ترکمنستان پیرامون این تفاهم نامه هم کاری گفت:این بازیها لحظات تاریخی برای کشور ما هستند.

خوشحالیم که قادر ایم بخشی از کار را نیز ما به عهده بگیریم تا لحظات خاطره انگیزی برای توریست ها و ورزشکارانی که به ترکمنستان می آیند ثبت کنیم.پنجمین دوره بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد ۶۰ روز دیگر شروع خواهد شد و این موضوع ورزشی ۱۰ روز به طول خواهد انجامید.

برای شما نیز جالب است؟
مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است

پی جی ایر امیدوار است خبر کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷ مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات