خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۷:۴۴

 کد خبر: 13433
 66 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده بسته هستند

کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده دعوت مینماییم. سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرده در شهریورماه سال جاری ۶۲۶۱ پرواز داخلی در فرودگاه مهرآباد تهران انجام شده است. به نوشته خبرگزاریها، با استناد به این محاسبه کمپانی هواپیمایی آسمان با ثبت […]

کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده دعوت مینماییم.

سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرده در شهریورماه سال جاری ۶۲۶۱ پرواز داخلی در فرودگاه مهرآباد تهران انجام شده است.

به نوشته خبرگزاریها، با استناد به این محاسبه کمپانی هواپیمایی آسمان با ثبت ۱۰۲۰ پرواز بیشترین تعداد پرواز را مختص خود کرده و بعد از آن کمپانی‌های ماهان با ۷۲۰، زاگرس با ۶۳۷، ایران ایر با ۶۱۱ و آتا با ۶۰۵ پرواز قرار دریافت کردند.

در عرصه تاخیرهای پروازی از لحاظ درصد کمپانی‌های غیردولتی در برخی از ایرلاین‌ها عملکرد چندان مثبتی را به خود ندادند. براین اساس کمپانی هواپیمایی اترک از ۷۸ پرواز خود در شهریورماه تنها در ۲۲ پرواز برابر با ۲۸ درصد از برنامه‌های پروازی به موقع پرواز کرده و در ۷۲ درصد از برنامه‌ها تاخیر داشته است.

کمپانی هواپیمایی زاگرس در طول برنامه‌های پروازی شهریورماه با ثبت ۳۸۶ پرواز تاخیری ۶۱ درصد از برنامه‌های خود را به موقع انجام نداده است.

از لحاظ تعداد پروازهای تاخیری بازهم کمپانی هواپیمایی آسمان صدرنشین است. این تولیدکننده در ۳۳ درصد از پروازهای خود به موقع حرکت کرده و در ۶۷ درصد برابر با ۶۸۳ برنامه پروازی تاخیر داشته است. بعد از آن کمپانی‌های زاگرس با ۳۸۶، ایران ایر با ۳۵۸، آتاایر با ۳۱۱ و کاسپین با ۲۷۵ تاخیر از این منظر رکوردار بودند.

از لحاظ کمترین تعداد تاخیر در پرواز نیز کمپانی پویاایر که تنها ۱۰ برنامه پروازی را در شهریورماه انجام داده، شش تاخیر به ثبت رسانده است و کمپانی معراج بهترین عملکرد را در این عرصه مختص خود کرده تا جایی که از ۷۷ برنامه پروازی مقرر کرده شده در ۷۱ پرواز برابر با ۹۲ درصد پروازهای به موقع داشته است.

برای شما نیز جالب است؟
حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد

از لحاظ تعداد پروازهای به موقع کمپانی هواپیمایی ماهان با ثبت ۴۹۰ پرواز بهترین محاسبه را داشته و بعد از آن آسمان با ۳۳۷، آتاایر با ۲۹۴، قشم ایر با ۲۶۵ و ایران‌ ایر با ۲۵۳ پرواز قرار دریافت کردند.

از لحاظ درصد پروازهای به موقع بعد از معراج، کمپانی هواپیمایی ساها با ۸۶ درصد، کمپانی هواپیمایی ماهان با ۶۸ درصد و کمپانی هواپیمایی سپهران با ۵۴ درصد پروازهای به موقع بهترین عملکرد را در بهترین ایرلاین‌های داخلی در فرودگاه مهرآباد داشته اند.

ماه قبل فرودگاه مهرآباد میزبان ۶۱۶۰ پرواز بود که آمارهای شهریورماه حاکی از افزایش محدود پروازها در سومین ماه تابستان دارد.

میتوانید نوشته کمترین وبیشترین تاخیر در دست به کدام ایرلاین ها بوده را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات