خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۲

 کد خبر: 12680
 139 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا بسته هستند

کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. دست کم ۱۶ نفر بر اثر سقوط یک هواپیمای نظامی آمریکا در جاهای روستایی ایالت میسی […]

کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

دست کم ۱۶ نفر بر اثر سقوط یک هواپیمای نظامی آمریکا در جاهای روستایی ایالت میسی سی پی کشته شدند. به نوشته خبرگزاری صدا و سیما با استناد به گفته شبکه تلویزیونی رویترز، این هواپیما دوشنبه شب به وقت محلی در منطقه لوفلور در صد و شصت کیلومتری شمال جکسون مرکز ایالت میسی سی پی سقوط […]

دست کم ۱۶ نفر بر اثر سقوط یک هواپیمای نظامی آمریکا در جاهای روستایی ایالت میسی سی پی کشته شدند.

به نوشته خبرگزاری صدا و سیما با استناد به گفته شبکه تلویزیونی رویترز، این هواپیما دوشنبه شب به وقت محلی در منطقه لوفلور در صد و شصت کیلومتری شمال جکسون مرکز ایالت میسی سی پی سقوط کرد.

در باب شرایط این حادثه معلومات رسمی پخش نشده است.

حساب کاربری تفنگداران دریایی آمریکا در توئیتر در پیامی مطرح کرد یک فروند هواپیمای باری هرکولس کی یو – ۱۳۰ این نیروها دچار حادثه شده است.

رسانه های محلی در گزارش های ابتدایی شمار تلفات این حادثه را پنج نفر مطرح کرده بودند با اینحال فرد رندل مدیر اداره حوادث غیر مترقبه منطقه لوفلور مطرح کرد دست کم ۱۶ نفر جان خود را از دست داده اند.

در بیشتر مواقع میتوانید خبر کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
حمله وینسنس به هواپیمای ایرانی نماد حقوق بشر آمریکایی است

برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات