خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۵:۴۸

 کد خبر: 13635
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | . بسته هستند

کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | . دعوت مینماییم. سید محمدرضا موسوی خواه در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی از کاهش حدود ۳۲۰ میلیارد تومانی بدهی ایرلاین‌ها به این تولیدکننده اطلاع داد و گفت: میزان مطالبه ما از […]

کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | . دعوت مینماییم.

سید محمدرضا موسوی خواه در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی از کاهش حدود ۳۲۰ میلیارد تومانی بدهی ایرلاین‌ها به این تولیدکننده اطلاع داد و گفت: میزان مطالبه ما از ایرلاین ها رقمی حدود ۹۷۰ میلیارد تومان بود که اکنون به ۶۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه پرداخت بدهی ایرلاین‌ها به کمپانی ملی پخش فرآورده های نفتی به طرز دقیق و منظم نیست، ادامه داد: ایرلاین‌ها بدهی خود را به روش اقساطی می پردازند.

این مقام مسوول اضافه کرد: ارزش سوخت تحویلی کمپانی ملی پخش فرآورده های نفتی به ایرلاین ها طی ۹ ماهه امسال۷۸۵ میلیارد تومان بوده است، این درحالی است که میزان بازپرداخت این تولیدکننده ها به کمپانی ملی پخش فرآورده های نفتی حدود یک هزار میلیارد تومان بوده که بخشی از بدهی شان را نیز شامل شده است.

با استناد به گفته موسوی خواه، در ۹ ماهه امسال میزان تحویل سوخت به هواپیماهای داخلی ٣ درصد و میزان سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی ١٣ درصد افزایش را تجربه کرده است.

میتوانید نوشته کاهش بدهی ایرلاین‌ها به دولت/افزایش سوخت‌رسانی به هواپیماهای خارجی‌ – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
۸ ویدیو برتر سال ۲۰۱۵ (+ویدیو)

برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات