خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۴:۵۰

 کد خبر: 13387
 141 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود بسته هستند

پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص برنامه پروازهای هواپیمای Atr گفت: هما پروازهای منطقه‌ای را با این هواپیماها به کشورهای همسایه تصمیم گرفته است.به نوشته  خبرگزاری صداو سیما […]

پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص برنامه پروازهای هواپیمای Atr گفت: هما پروازهای منطقه‌ای را با این هواپیماها به کشورهای همسایه تصمیم گرفته است.
به نوشته  خبرگزاری صداو سیما ؛ فرزانه شرفبافی در نشست خبری حاشیه مراسم ورود دو فروند هواپیمای ATRافزود: شبکه تازه پروازهای منطقه‌ای ATR ها در شرف دیزاین است و به‌ زودی پروازهای آن هواپیماها به کشورهای همسایه شروع می‌شود.

وی با بیان اینکه ATR‌ها توانایی پرواز به تمام کشورهای همسایه را دارند گفت: بخشی از پروازهای خارجی از روش این هواپیماها تامین خواهد شد.

شرفبافی گفت: این هواپیماها برای جغرافیای ایران دیزاین شده است و با حداکثر ایمنی تا اینجای کار درمقایسه با ضریب تولید و تعداد پرواز حداقل سوانح را دارند.

وی گفت: سود‌برداری از این هواپیماها بسیار ساده است و می‌تواند در فرودگاه‌هایی که قابلیت ها کمی دارند هم عملیاتی شوند.

شرفبافی اضافه کرد: در حال برنامه‌ریزی برای شبکه پرواز بین‌ شهری هستیم تا از ATRها در فرودگاه‌های کم مسافر استفاده شود.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری در جواب به سوالی در خصوص نحوه تامین مالی هواپیمای ایرباس، ATR و بوئینگ گفت: یک برنامه از قبل تعیین شده برای فاینانس هواپیما داریم.

وی گفت: امکان تامین فاینانس هواپیماهای ATR از روش منابع داخلی می باشد، ضمن اینکه فاینانسرهای خارجی نیز شدیدا علاقمند به تامین مالی هستند با اینحال ترجیح ما بهره برداری از فاینانسر داخلی است.

شرفبافی درخصوص تامین مالی ایرباس‌ها گفت: برای تامین فاینانسر ایرباس‌ها ترجیح می‌دهیم که از منابع خارجی سود ببریم و هم‌اکنون در حال مذاکرات بسیار فشرده با فاینانسرها هستیم.

برای شما نیز جالب است؟
بهره برداری از انتهای نامه های دانشگاه تهران برای پیشرفت شهر فرودگاهی

وی گفت: فاینانسرها شیوه‌های خود را معرفی دادند و ما باید شیوه‌های آنهار را نهایی کنیم و تصمیم خود را بگیریم.

ایشان در خصوص نحوه خدمات رسانی ATR از هواپیماهای فروخته شده نیز گفت: ATR تنها هواپیما و بدنه را به ایران نمی‌فروشد حتی تمام خدمات‌ها و هندلینگ‌هایی را که برای عملیاتی شدن این هواپیما ضروری است در دست ایران می‌گذارد.

شرفبافی گفت: در صورت رضایت از کار این هواپیما ، مذاکره برای خرید ۲۰ فروند دیگر شروع خواهد شد.

امیدواریم خبر پرواز هواپیماهای Atr بزودی به کشورهای همسایه شروع می‌شود مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات