خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰:۰۴

 کد خبر: 13597
 35 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | . بسته هستند

پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | . دعوت مینماییم. به نوشته .، با استناد به گفته استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان با بیان اینکه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان […]

پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته .، با استناد به گفته استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان با بیان اینکه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان به روش آزمایشی کار خود را شروع کرده است، عنوان کرد: در این راستا سامانه اینترنتی اجرا شده و به علاوه از طرف دیگر نمایندگان تمامی ابزار های اجرایی در یک ساختمان مستقر شده اند تا خدمات ضروری از روش این مرکز به سرمایه گذاران معرفی شود.

وی ادامه داد: اجرا مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان گامی در راستای شفاف سازی و سالم سازی و اقدامی امید بخش برای سرمایه گذاران است.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: برنامه های متقاضیان سرمایه گذاری از روش این مرکز به ابزار های مربوطه ارجاع می شود تا استعلامات و مجوزهای ضروری طی مدت دو هفته صادر شود.

همتی دیگر سیاست سرمایه گذاری در هرمزگان را تدوین و معرفی بسته های سرمایه گذاری مطرح کرد و بیان داشت: هرکدام از ابزار های اجرایی باید استعدادها و ظرفیت های سرمایه گذاری در عرصه کاری خود را احصا و شناسایی و بررسی ها فنی و اقتصادی آن را انجام دهند و با این شرایط مجوزهای ضروری را نیز از نهادهای مربوطه برای اجرای برنامه های سرمایه گذاری اخذ کنند.

وی تصریح کرد: این برنامه ها باید در شکل بسته های سرمایه گذاری در سایت مرکز سرمایه گذاری قرار گرفته و معرفی شوند تا مردم علاقه مند و متقاضی هرکدام از این بسته ها را با استناد به توانمندی خود انتخاب و به سرعت کار سرمایه گذاری و اجرای برنامه را شروع کنند.

برای شما نیز جالب است؟
پروازهای قطری به آسمان ایران منتقل شد/رشد۲۰۰سورتی پروازهای عبوری

استاندار هرمزگان به نقش مهم حمل و نقل هوایی در پیشرفت سرمایه گذاری اشاره نمود و اظهارداشت: پیگیری ها و اقداماتی را انجام داده ایم تا هر هفته یک پرواز از تهران به شهرستان های ابوموسی، جاسک و بندرلنگه در استان هرمزگان برقرار شود.

همتی خاطرنشان کرد: جهت رونق گرفتن این پروازها، استانداری هرمزگان هزینه ۵۰ درصد صندلی های خالی مانده آنها را تامین می کند تا این مسیرهای پروازی در راستای پیشرفت و رونق سرمایه گذاری و گردشگری در هرمزگان برقرار شود.

میتوانید نوشته پرواز تهران به ابوموسی، جاسک و بندرلنگه برقرار می شود – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات