خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۶:۲۷

 کد خبر: 13510
 59 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | . بسته هستند

پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته سازمان هواپیمایی کشوری، نظر به خبرها واصله از موقعیت پروازهای منتهی به دو فرودگاه نجف و بغداد بازهم […]

پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته سازمان هواپیمایی کشوری، نظر به خبرها واصله از موقعیت پروازهای منتهی به دو فرودگاه نجف و بغداد بازهم به لحاظ موقعیت بدجوی و نبود دیدکافی انجام پروازها امکان پذیر نیست برهمین اساس کمپانی های هواپیمایی لحظه به لحظه موقعیت این دو فرودگاه را رصد می کنند و در صورت افزایش موقعیت جوی و حاصل شدن دید کافی برای خلبانان، پروازها از سر گرفته خواهند شد.

کمپانی های هواپیمایی موظفند مسافران را از موقعیت پروازهای خود مطلع و به علاوه از طرف دیگر از مسافران عزیز و زائران پرطرفدار درخواست می شود ضمن هم کاری با کمپانی های هواپیمایی و دست اندرکاران بخش هوایی کشور، قبل از مراجعت به فرودگاه ها از موقعیت پروازها اطمینان حاصل کنند.

میتوانید نوشته پرواز به فرودگاههای نجف و بغداد بازهم تا اطلاع ثانوی متوقف است – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
سخنان وزیر خزانه‌داری آمریکا ایرباس و بوئینگ را نگران کرد

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات