خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۰

 کد خبر: 12382
 125 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . بسته هستند

پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . دعوت مینماییم. محسن ضیایی در گفت وگو با خبرگزاریهای اقتصادی در تشریح برنامه اجرا خط پروازی مسقط – بندرعباس و بلعکس بیان داشت: در سفر واپسین به کشور عمان […]

پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . دعوت مینماییم.

محسن ضیایی در گفت وگو با خبرگزاریهای اقتصادی در تشریح برنامه اجرا خط پروازی مسقط – بندرعباس و بلعکس بیان داشت: در سفر واپسین به کشور عمان درخواست های فراوانی از جانب عمانی ها برای اجرا خط پروازی مستقیم بین بندرعباس و مسقط وجود داشت و یکی از شرکتهای خدمات مسافری در عمان جهت اجرا این خط پروازی مطرح آمادگی کرد.

وی عنوان کرد: هم اینک عمانی ها بیشترین درخواست برای دریافت خدمات پزشکی در ایران دارند و بیشتر به شهر شیراز سفر می کنند. همزمان با اینکه پزشکان مجرب و خوبی در عرصه چشم پزشکی، زیبایی ها و دیگر عرصه ها در استان هرمزگان می باشد. نکته جالب هم درخواست عمانی ها برای حضور در بندرعباس بود.

ضیایی اظهارداشت: هم اینک چند پزشک کارشناس و خوب استان هرمزگان به طرز فصلی در مسقط جهت معرفی خدمات درمانی حاضر می شوند. بدین خاطر بندرعباس می تواند مقصد ارزان تری درمقایسه با شیراز و یا دیگر شهرهای کشور برای عمانی ها باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان تصریح کرد: پیگیری ها با استناد به درخواست سرمایه گذار بخش خصوصی که وی هم ایرانی ساکن در عمان است، ادامه دارد و امیدواریم طی سال جاری بیننده اجرا خط پروازی مستقیم بین مسقط و بندرعباس باشیم.

وی ابرازداشت: مقدمات کار صورت گرفته و سرمایه گذار آمادگی خود برای چارتر یک هواپیما در این مسیر را مطرح کرده است و با گرفتن مجوزهای قانونی انشاالله بیننده گسترش توریستهای درمانی هم در استان هرمزگان مخصوصا شهر بندرعباس باشیم.

برای شما نیز جالب است؟
مارکت داغ اجاره هواپیماهای شخصی/به چه نحو هواپیمای شخصی بخریم؟ - . | .

میتوانید نوشته پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات