خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۰

 کد خبر: 12382
 119 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . بسته هستند

پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . دعوت مینماییم. محسن ضیایی در گفت وگو با خبرگزاریهای اقتصادی در تشریح برنامه اجرا خط پروازی مسقط – بندرعباس و بلعکس بیان داشت: در سفر واپسین به کشور عمان […]

پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . دعوت مینماییم.

محسن ضیایی در گفت وگو با خبرگزاریهای اقتصادی در تشریح برنامه اجرا خط پروازی مسقط – بندرعباس و بلعکس بیان داشت: در سفر واپسین به کشور عمان درخواست های فراوانی از جانب عمانی ها برای اجرا خط پروازی مستقیم بین بندرعباس و مسقط وجود داشت و یکی از شرکتهای خدمات مسافری در عمان جهت اجرا این خط پروازی مطرح آمادگی کرد.

وی عنوان کرد: هم اینک عمانی ها بیشترین درخواست برای دریافت خدمات پزشکی در ایران دارند و بیشتر به شهر شیراز سفر می کنند. همزمان با اینکه پزشکان مجرب و خوبی در عرصه چشم پزشکی، زیبایی ها و دیگر عرصه ها در استان هرمزگان می باشد. نکته جالب هم درخواست عمانی ها برای حضور در بندرعباس بود.

ضیایی اظهارداشت: هم اینک چند پزشک کارشناس و خوب استان هرمزگان به طرز فصلی در مسقط جهت معرفی خدمات درمانی حاضر می شوند. بدین خاطر بندرعباس می تواند مقصد ارزان تری درمقایسه با شیراز و یا دیگر شهرهای کشور برای عمانی ها باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان تصریح کرد: پیگیری ها با استناد به درخواست سرمایه گذار بخش خصوصی که وی هم ایرانی ساکن در عمان است، ادامه دارد و امیدواریم طی سال جاری بیننده اجرا خط پروازی مستقیم بین مسقط و بندرعباس باشیم.

وی ابرازداشت: مقدمات کار صورت گرفته و سرمایه گذار آمادگی خود برای چارتر یک هواپیما در این مسیر را مطرح کرده است و با گرفتن مجوزهای قانونی انشاالله بیننده گسترش توریستهای درمانی هم در استان هرمزگان مخصوصا شهر بندرعباس باشیم.

برای شما نیز جالب است؟
بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد - . | .

میتوانید نوشته پرواز بندرعباس -مسقط اجرا می شود/ پیگیری برای دریافت مجوز – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات