خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۶:۱۲

 کد خبر: 13457
 76 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | . بسته هستند

پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته دیجیتال ترندز، نمونه ابتدایی این جت که Spike Aerospace S-۵۱۲ اسم گذاری شده، اولین پرواز آزمایشی خود را بدون […]

پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته دیجیتال ترندز، نمونه ابتدایی این جت که Spike Aerospace S-۵۱۲ اسم گذاری شده، اولین پرواز آزمایشی خود را بدون حضور هر گونه مسافر انجام داده است و پیش بینی می شود پروازهای تجاری این جت از سال ۲۰۲۱ شروع شود.

هواپیمای ذکر شده برای تغییر مسافر هنوز باید تست های بیشتری را انجام دهد تا ایمنی و آسایش مسافران به طرز کامل تضمین شود. پرواز آزمایشی این هواپیما در نیوانگلند آمریکا انجام شده است.

این هواپیمای جت می تواند ۱۸ تا ۲۲ مسافر را در خود جای دهد و می تواند مسافتی تقریبا ۹۹۰۰ کیلومتر را در هر پرواز بپیماید که در نوع خود جالب توجه است. ثبات شرایط داخلی هواپیما هم در سرعت بالا و هم در سرعت پایین، کاهش مصرف سوخت در مقایسه با هواپیماهای جت عادی و مسافت بیشتر قابل طی شدن از نمونه مزایای این هواپیماست.

هواپیمای ذکر شده فاقد دم افقی در انتها نیز هست که فرود آن در فرودگاه را تسهیل می کند. به علاوه از طرف دیگر هواپیمای ذکر شده هیچ پنجره ای ندارد و عکس ها ویدئویی زنده محیط اطراف از روش صفحهء نمایشی باریک که بر روی دیواره کابین داخلی نصب شده، پخش می شود. مسافران می توانند به دلخواه خود به جای این عکس ها فیلم سینمایی یا تصویر های خانوادگی خود را تماشا کنند. هر یک از این هواپیماهای جت بین ۶۰ تا ۸۰ میلیون دلار هزینه دارند و لذا بهره برداری از آنها پرهزینه خواهد بود.

برای شما نیز جالب است؟
جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران

میتوانید نوشته پرواز از لندن به نیویورک در ۳ساعت با جت مسافربری تازه – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات