خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۴:۰۹

 کد خبر: 13351
 66 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد بسته هستند

پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد

نوشته علمی پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. به نوشته . با استناد به گفته  پاپیولار ماشین، بزرگترین هواپیمای جهان یک گام به اولین پرواز آزمایشی خود نزدیکتر شد. این هواپیما به اسم Stratolaumch، موفق شد برای بار […]

پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد

نوشته علمی پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته  پاپیولار ماشین، بزرگترین هواپیمای جهان یک گام به اولین پرواز آزمایشی خود نزدیکتر شد. این هواپیما به اسم Stratolaumch، موفق شد برای بار نخست و به طرز موفقیت آمیز تمام موتورهای توربوفن «پرات» و «ویتنی» خود را روشن کند. هرکدام از موتورها ۴هزار کیلوگرم وزن دارند.  این هواپیما فرضیه پل آلن، یکی […]

به نوشته . با استناد به گفته  پاپیولار ماشین، بزرگترین هواپیمای جهان یک گام به اولین پرواز آزمایشی خود نزدیکتر شد.

این هواپیما به اسم Stratolaumch، موفق شد برای بار نخست و به طرز موفقیت آمیز تمام موتورهای توربوفن «پرات» و «ویتنی» خود را روشن کند. هرکدام از موتورها ۴هزار کیلوگرم وزن دارند.

 این هواپیما فرضیه پل آلن، یکی از موسسان کمپانی مایکروسافت است. آلن تصمیم گرفته است با تولید چنین هواپیمایی محموله های باری را با سرعت بیشتر و هزینه کمتر به فضا ارسال کند.

  Stratolaumch حتی می تواند به جای ماهواره یک فضاپیمایDream Chaser را نیز به فضا ببرد. به عبارت دیگر بزرگترین هواپیمای جهان مانند یک فضاپیمای کوچک  رفتار می کند که می تواند فضانوردان و محموله های باری را تنها در ۲۴ ساعت به مدار زمین برساند.

مقرر شده بود پرواز های آزمایشی این هواپیما در ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ انجام شوند. با اینحال اکنون تست ها به بهانه هایی به ۲۰۱۹ میلادی موکول شده است.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر پرواز آزمایشی نزدیک است؛ موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه

برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات