خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پروازهای محشر به جاهای زلزله زده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۹:۱۱

 کد خبر: 13531
 65 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پروازهای محشر به جاهای زلزله زده بسته هستند

پروازهای محشر به جاهای زلزله زده

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان پروازهای محشر به جاهای زلزله زده دعوت مینماییم. سازمان هواپیمایی کشور از گسترش پروازهای محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده اطلاع داد. به نوشته خبرگزاریها، سازمان هواپیمایی کشور مطرح کرد: به دلیل آنکه هر روزه هشت پرواز برنامه ای به فرودگاه های کرمانشاه […]

پروازهای محشر به جاهای زلزله زده

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان پروازهای محشر به جاهای زلزله زده دعوت مینماییم.

سازمان هواپیمایی کشور از گسترش پروازهای محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده اطلاع داد.

به نوشته خبرگزاریها، سازمان هواپیمایی کشور مطرح کرد: به دلیل آنکه هر روزه هشت پرواز برنامه ای به فرودگاه های کرمانشاه و ایلام انجام می شود، این سازمان به منظور تسهیل در امر امدادرسانی به جاهای مزبور پروازهای محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده را به ۱۰ پرواز گسترش داد.

براین اساس، کمپانی هواپیمایی پویا هم صبح روز قبلی یک فروند هواپیمای ایلوشین با ظرفیت ۷۰ تخت و ۳۰ مسافر همراه، یک فروند هواپیمای آنتونف با ظرفیت ۲۴ تخت و ۳۰ مسافر همراه، یک فروند هواپیمای چلنجر و سه فروند بالگرد را جاهای زلزله زده اعزام و از همان دقایق اولین عملیات انتقال مصدومان و مجروحان این حادثه را شروع کرد.

سازمان هواپیمایی کشور نیز به منظور خدمات دهی ویژه در فرودگاه های غرب کشور (کرمانشاه و ایلام) هم کاری و هماهنگی های ضروری با کمپانی فرودگاه ها و ناوبری هوایی، نهادهای ایمنی و انتظامی به رفتار آورده است.

براساس مطرح این سازمان؛ با اینکه نرخ بلیت هواپیما تکلیفی نیست با اینحال نرخ بلیت های منتهی به جاهای زلزله زده از جانب کمپانی های هواپیمایی هیچ مدلی تغییری نیافته و با هرگونه سوء استفاده تحت هر عنوانی شدیدا برخورد خواهد شد.

به علاوه از طرف دیگر ملاک فروش بلیت هواپیما نرخی اعلامی کمپانی های هواپیمایی برروی سایت خود است، متقاضیان بلیت هواپیما در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مستندات خود را از روش سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.irارسال کنند.

برای شما نیز جالب است؟
سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی - . | .

میتوانید نوشته پروازهای محشر به جاهای زلزله زده را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات