خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۸:۳۰

 کد خبر: 13650
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | . بسته هستند

پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در کمپانی هما برگزار شد، با یادآوری روزهای ابتدایی انقلاب گفت: همافران نیروی […]

پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در کمپانی هما برگزار شد، با یادآوری روزهای ابتدایی انقلاب گفت: همافران نیروی هوایی ارتش، علیرغم اینکه نمی دانستند آیا انقلاب به پیروزی خواهد رسید یا نه ولی باید گفت در ۱۹ بهمن ماه با امام خمینی دیدار کردند.

وی اضافه کرد: حتی در روز ورود امام نیز نیروی هوایی ارتش اجازه بسته شدن فرودگاه مهرآباد را نداد. حتی در لحظه عبور از آسمان تبریز نیز یکی از نیروهای رادار فرودگاه تبریز که از نیروهای ارتش بود با خلبان فرانسوی رابطه گرفته و سلام نیروی هوایی ارتش را به امام منتقل می کند. در طول تاریخ ۴۰ ساله انقلاب نیز هیچ گاه جمهوری اسلامی بداخلاقی نکرد و حتی جمهوری اسلامی ایران مسلحانه نبود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش تصریح کرد: در ماجرای سانحه پرواز ۶۵۵، ایران ایر امریکایی ها دروغ گفتند و مطرح کردند که نتوانستند هواپیمای مسافربری را از هواپیمای نظامی تفکیک کنند و با این وجود ۲۹۰ مسافر پرواز ۶۵۵ را مظلومانه به شهادت رساندند.

وی با اشاره به تحریم های سنگین که بر صنعت هوانوردی در سالهای قبلی حاکم بود، اظهار داشت: به توجه به نیروی هوایی مقتدر ایران، همه پروازهای عبوری از آسمان کشورمان آرامش را احساس کردند و در طول سالهای قبلی میزان پروازهای عبوری از آسمان های کشور سه برابر گسترش یافته است.

امیر اسماعیلی با اشاره به کنسل شدن پروازها در دو سه روزی که برف باریدن گرفت، گفت: درست است که فرودگاه ها دو سه روز بسته بودند با اینحال به کشورهای صاحب تکنولوژی هم نگاهی بیندازید قادر اید شرایط فرودگاه های آنها را در روزهای برفی مشاهده نمائید.

برای شما نیز جالب است؟
ریاض:آسمان عربستان دربرابر هواپیماهای قطری بسته می‌ماند - . | .

فرمانده پدافند هوایی ارتش، ایران ایر و چند ایر لاین دیگر کشور را جز کمپانی های هواپیمایی استخوان دار کشور دانست و خاطرنشان کرد: همه ما باید بدانیم وامدار این تولیدکننده های هواپیمایی هستیم.

میتوانید نوشته پروازهای عبوری از آسمان ایران سه برابر شده است – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات