خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۲۱:۵۵

 کد خبر: 13579
 24 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | . بسته هستند

ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، حجت الاسلام و المسلمین مرادی صبح دوشنبه با حضور در مراسم تجدید بیعت جمعی از فرماندهان و کارکنان سپاه حفاظت هواپیمایی با آرمان‌های […]

ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، حجت الاسلام و المسلمین مرادی صبح دوشنبه با حضور در مراسم تجدید بیعت جمعی از فرماندهان و کارکنان سپاه حفاظت هواپیمایی با آرمان‌های امام خمینی (ره)، طی سخنانی اظهار داشت: در سالروز چنین دستور مبارکی این تجدید پیمان بیان میکند در آن روز حساس افرادی که که در این میدان پا گذاشتند پاسداران بودند و با تمام توان از این فرمان اطاعت کردید و لحظه ای شانه خالی نکردید و در روزی که همه امنیت هوایی ما لحظه به لحظه در اخطار بود پاسداران انقلاب اسلامی در میدان ایستادند.

مرادی گفت: پاسداران حفاظت هواپیمایی امنیت هوایی کشور امنیت را به تمام معنا به نمایش گذاشتند و امروز نیز بعد از سال ها این ماموریت را داریم که کمترین مسامحه و خطا را در کار نمی خواهیم و می گوییم ما در طرف دیگر امامان سربلند هستیم و از وظیفه مان کوتاهی نکرده ایم و گوش به فرمان امام هستیم و همه هوا و زمین کشور را امن نگه خواهیم داشت و ذره ای به دشمن برای تخطی اجازه نخواهیم داد.

وی اضافه کرد: پرواز های ما با اقتدار و قدرت و عزت و ایمان انجام شده است و ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است و پا برجا و محکم در مسیر امام حرکت خواهید کرد و راه امام را در مسیر حقیقی طی خواهید کرد.

حجت الاسلام مرادی در انتهای بیان داشت: ما امروز مسیر را هموار می بینیم چرا که این مسیر به وسیله اماممان روشن شده است و با تمام وجود امام این مسئولیت را بر عهده ما قرار داده است و ما در قبال این اعتبار و آبرویی که به ما اعطا شده است لحظه ای از مسیر دور نخواهیم شد و این مسیر و راه و آبرو را ما با هیچ راهی معامله نخواهیم کرد و در این مسیر مستقر و مستحکم پیش می رویم چراکه گوش ما به رهبر معظم انقلاب است و انشااله همه پاسداران با عزت و اقتدار باشند.

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمای سعودی در فرودگاه قاهره دچار سانحه شد - . | .

میتوانید نوشته ولایتمداری پاسداران حفاظت هواپیمایی باعث امنیت پروازها در کشور است – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات