خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۴:۳۴

 کد خبر: 13365
 61 بازدید
 دیدگاه‌ها برای وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است بسته هستند

وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشرفت ترانزیت در کشور در قسمت سخت افزاری ۵۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. به نوشته  شبکه خبر، با استناد به گفته […]

وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشرفت ترانزیت در کشور در قسمت سخت افزاری ۵۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. به نوشته  شبکه خبر، با استناد به گفته پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی در نشست با عضو های کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعمال نرم افزاری به بودجه فراوانی نیاز […]

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشرفت ترانزیت در کشور در قسمت سخت افزاری ۵۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به نوشته  شبکه خبر، با استناد به گفته پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی در نشست با عضو های کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعمال نرم افزاری به بودجه فراوانی نیاز ندارد، توصیه کرد که کمیسیون امنیت ملی نیز در مساله پیشرفت ترانزیت درگیر شود و نشست ای با حضور کمیسیون عمران و کمیسیون امنیت ملی مجلس با این وزارتخانه برگزار شود.

وی تاکید کرد: عده ای امور ترانزیتی به مسائل سیاسی برمی گردد که نمی توان این مسائل را در نظر نگرفت. آخوندی به ارزش ترکیب ریل و بندر اشاره نمود و اضافه کرد: عملیات کانتینری در بنادر ۳۰ درصد افزایش داشته که این روند باید به روش دائم گسترش یابد با این وجود یکی از برنامه های مهم ما تمرکز بر پیشرفت ریلی است و اکنون ترانزیت ریلی چندین برابر ترانزیت جاده ای است.

آخوندی در خصوص بحث تأخیرهای پروازی اظهار داشت: تأخیرهای پروازها نتیجه عملکرد صنعت هوایی بوده و این صنعت در چند سال تأخیر فشار فراوانی را متحمل شده است.

برای شما نیز جالب است؟
تأمین فاینانس خرید هواپیما‌های هما کماکان در‌ فراخوان/ بدهی ایرلاین‌‌‌ها بابت سوخت و خدمات فرودگاه‌ مدیریت شد

وی با بیان اینکه عمر هواپیماهای کشور بیش از ۲۳ سال است، اضافه کرد: سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است، لذا شاخصی در صنعت هوانوردی با اسم توانایی سود برداری از هواپیماها می باشد که وقتی که از سن آن بگذرد توانایی سود وری آن کاهش می یابد.

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه نوسازی ناوگان هوانوردی بسیار سرمایه و لحظه بر است، گفت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که عملیات نوسازی ناوگان هوایی شروع شده و در حال پیشرفت است.

وی یادآور شد: برای یک دوره طولانی در ایران هواپیمای صفر کیلومتر نبود و در سیستم ناوبری آن ماه ها سرمایه گذاری صورت نگرفته بود.

آخوندی با اشاره به تصویب آیین نامه حقوق مسافر گفت: اگر حقوق مسافری مورد تعدی قرار گیرد، می توان از حقوق مسافران دفاع کرد، در چنین موقعیتی که با گسترش پروازها روند تاخیر پروازها کاهشی بوده است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه میزان افزایش صنعت هوانوردی طی سال های واپسین با هیچ کدام از عرصه های حمل و نقل قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: هنوز هیچ کمپانی از بخش خصوصی حاضر به خرید هواپیما نشده و بخش خصوصی به این عرصه ورود نکرده است.

امیدواریم خبر وزیر راه :سن ۲۳ سال سن بازنشستگی هواپیماها است مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات