خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۳:۲۹

 کد خبر: 13145
 112 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه بسته هستند

ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه دعوت مینماییم. قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل از اجرا مناقصه انتخاب فاینانسور خرید ۷ هواپیمای تازه تا نیمه سپتامبر امسال اطلاع داد. به نوشته خبرگزاریها، اصغر فخریه کاشان در حاشیه نشست […]

ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه دعوت مینماییم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل از اجرا مناقصه انتخاب فاینانسور خرید ۷ هواپیمای تازه تا نیمه سپتامبر امسال اطلاع داد.

به نوشته خبرگزاریها، اصغر فخریه کاشان در حاشیه نشست کارگروه لجستیک معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ماه جاری (شهریور ماه) دو فروند ATR دیگر وارد کشور می‌شود، پیرامون تعیین کمپانی‌های فاینانسور خرید بقیه هواپیماهای تهیه‌ شده‌ای از جانب ایران، کمپانی‌های ایرباس، بوئینگ و ATR گفت: مناقصه تعیین فاینانسور برگزار شد و پنج کمپانی خارجی اسناد مناقصه را دریافت کردند و پیشنهادات خود را تا نیمه سپتامبر معرفی خواهند داد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل اضافه کرد: تلاش می‌کنیم در همان لحظه از بین پیشنهادها، یک یا دو پیشنهادی که شرایط بهتری داشته باشند را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: قراردادهای مالی ایران با این فاینانسورها، غیر از توافقات تجاری و مالی ایران با خود کمپانی‌های تولید کننده هواپیماهای ATR، بوئینگ و ایرباس است.

به گفته فخریه کاشان، این پنج کمپانی فاینانسور از چین، نروژ و کمپانی‌های بین‌المللی اروپایی هستند؛ ضمن اینکه در حال بررسی مارکت هستیم تا میزان سرمایه‌گذاری فاینانسورها در تعداد هواپیماهایی که برنامه ریزی شده است در هر بار وارد کشور شوند، در هر بسته پیشنهادی مالی این فاینانسورها تعیین کنیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در اولین پکیج مالی، برنامه ریزی شده است ۷ هواپیما وارد کشور شوند؛ ترجیح ما این است که پکیج‌های مالی و تعداد هواپیماها در بسته‌های کوچک باشد تا نتایج بهتری از مارکت حمل و نقل هوایی کشور دریافت کنیم.

برای شما نیز جالب است؟
مارکت داغ جت هاى اختصاصى و لوکس در ایران

وی پیرامون اختصاص بخشی از پیمان دریافت وام ۸ میلیارد یورویی ایران از بانک کره‌جنوبی و سهم وزارت راه و شهرسازی از این تسهیلات گفت: برنامه ریزی شده است بخشی از این تسهیلات را به قطار اصفهان ـ اهواز اختصاص دهیم که با استناد به یک یا دو خطه بودن این مسیر، دو تا پنج میلیارد دلار از آن را به تولید این خط آهن اختصاص خواهیم داد. به علاوه از طرف دیگر بخش دیگری از این تسهیلات به خرید ۶۰۰ ابزار واگن باری از کره‌جنوبی اختصاص می‌یابد.

فخریه کاشان تأکید کرد: خط آهن اصفهان ـ اهواز برنامه ریزی شده است با استناد به زیرساخت‌های قوی‌تری تولید شود تا سرعت سِیر و حرکت در این مسیر درمقایسه با دیگر خطوط ریلی بیشتر باشد.

میتوانید نوشته ورود دو فروند ATR در شهریور/تعیین فاینانسور۷ هواپیمای تازه را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات