خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۶:۵۳

 کد خبر: 13644
 21 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | . بسته هستند

هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | . دعوت مینماییم. دکتر منوچهر منطقی در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی در خصوص دستاورد کمپانی های دانش بنیان که برنامه ریزی شده است در آتی به ثمر بنشیند، خاطر نشان […]

هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | . دعوت مینماییم.

دکتر منوچهر منطقی در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی در خصوص دستاورد کمپانی های دانش بنیان که برنامه ریزی شده است در آتی به ثمر بنشیند، خاطر نشان کرد: هم اینک دانش پژوهان کمپانی های دانش بنیان در صدد هستند هواپیمای ۷۲ نفره بر مبنای توانمندیهایشان دیزاین کنند.

وی با بیان اینکه از سال قبلی دیزاین هواپیمای ۷۲ نفره شروع شده است، عنوان کرد: با استناد به برنامه ریزی ها برنامه ریزی شده است تا ۳ سال دیگر به جمع بندی برسد و تولید هواپیما تمام شود.

منطقی با اشاره به خدمات رسانی ها از این برنامه گفت: معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری و وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت و دفاع از این برنامه خدمات رسانی می کنند.

وی تاکید داشت: در تولید این برنامه حداکثر از کارشناسان شرکتهای دانش بنیان استفاده می شود تا کالا بطور کلی بومی تحویل داده شود.

دبیر ستاد پیشرفت صنایع هوایی و هوانوردی معاونت علمی و تکنولوژی خاطر نشان کرد: چنین برنامه هایی هزینه فراوانی برای به نتیجه رسیدن نیاز دارند که این برنامه جز همین برنامه های هزینه بر  به حساب می آید.

میتوانید نوشته هواپیمای ۷۲ نفره تا ۳ سال دیگر تولید می گردد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
پرواز ۷۳۷ مکس به حالت تعلیق سود/سهام بوئینگ سقوط کرد

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات