خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۴

 کد خبر: 13166
 137 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد بسته هستند

هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. فرماندار شهرستان چناران در استان خراسان رضوی گفت : یک فروند هواپیمای شخصی روز جمعه در فرودگاه آموزشی گلبهار لحظه […]

هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

فرماندار شهرستان چناران در استان خراسان رضوی گفت : یک فروند هواپیمای شخصی روز جمعه در فرودگاه آموزشی گلبهار لحظه سرعت گرفتن برای پرواز دچار سانحه شد . محمد پرویزیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: این هواپیما که جمعه برای سوخت گیری در فرودگاه گلبهار به زمین نشست لحظه بازگشت به تهران قصد […]

فرماندار شهرستان چناران در استان خراسان رضوی گفت : یک فروند هواپیمای شخصی روز جمعه در فرودگاه آموزشی گلبهار لحظه سرعت گرفتن برای پرواز دچار سانحه شد .

محمد پرویزیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: این هواپیما که جمعه برای سوخت گیری در فرودگاه گلبهار به زمین نشست لحظه بازگشت به تهران قصد سرعت گرفتن در باند فرودگاه برای پرواز را داشت که از مسیر منحرف و بعد از برخورد با درخت متوقف شد .

وی اظهار کرد: این حادثه خسارت جانی نداشت و به وسیله عضو های کمیته بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری که به منظور کمپانی در گردهمایی لحظه وقوع
سانحه در فرودگاه گلبهار حضور داشتند- صورتجلسه شد .

فرودگاه آموزشی – تفریحی گلبهار به منظور اشاعه فرهنک هوانوردی عمومی با مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری و با اسم اولین مرکز هوانوردی خصوصی ایران در ۳۵ کیلومتری شمال غرب مشهد و در ابتدای ورودی شهر تازه گلبهار واقع است .

این فرودگاه با طول باند یک هزار متر- تاکسی وی (مسیرهای جانبی ) موازی با باند- چهار خروجی – آشیانه و رمپ با ظرفیت بیش از ۷۰ فروند هواپیمای شخصی و آموزشی و به علاوه از طرف دیگر پروازهای ناوبری به تمامی ایران معرفی خدمات می کند.

برای شما نیز جالب است؟
کشته شدن ۱۶ نفر بر اثر سقوط هواپیمای نظامی در آمریکا

در بیشتر مواقع میتوانید خبر هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات