خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۶

 کد خبر: 13060
 106 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید بسته هستند

هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید

خبری داریم مبنی بر هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. یک فروند هواپیمای جنگی که ۶۰ سال پیش و در خلال جنگ جهانی دوم داخل یک دریاچه در اتریش سقوط کرده بود از آب بیرون […]

هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید

خبری داریم مبنی بر هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

یک فروند هواپیمای جنگی که ۶۰ سال پیش و در خلال جنگ جهانی دوم داخل یک دریاچه در اتریش سقوط کرده بود از آب بیرون کشیده و بازسازی شده است. به نوشته اسوشیتدپرس از کالدول CALDWELL،‌ واقع در ایالت آیداهوی آمریکا، برنامه ریزی شده است این هواپیمای بازسازی شده در انتهای ماه جاری میلادی در جنوب ایالت […]

یک فروند هواپیمای جنگی که ۶۰ سال پیش و در خلال جنگ جهانی دوم داخل یک دریاچه در اتریش سقوط کرده بود از آب بیرون کشیده و بازسازی شده است.

به نوشته اسوشیتدپرس از کالدول CALDWELL،‌ واقع در ایالت آیداهوی آمریکا، برنامه ریزی شده است این هواپیمای بازسازی شده در انتهای ماه جاری میلادی در جنوب ایالت آیداهو در حضور مردم به پرواز درآید.

برنامه ریزی شده است این هواپیمای پی-۴۷ تاندربولت P-47 Thunderbolt در ۲۶ و ۲۷ اوت ۲۰۱۷ در موزه هوایی وارهاوک Warhawk Air Museum در نامپا Nampa به پرواز درآید.

این هواپیما در خلال ماموریتی در جنگ جهانی دوم در تاریخ ۸ مه سال ۱۹۴۵ د دریاچه ترانسی Traunsee lake سقوط کرد و به عمق دریاچه رفت. خلبان این هواپیما نجات یافته بود.

کارگران این هواپیمای ساقط شده را در سال ۲۰۰۵ در عمق ۷۰ متری دریاچه یافته و آن را بیرون کشیدند.این هواپیما سپس به کالدول در ایالت آیداهو منتقل شد و کار بازسازی آن از سال ۲۰۰۹ شروع شد.

برای شما نیز جالب است؟
کمپانی میتسوبیشی از اولین هواپیمای مسافربری در کنفرانس پاریس معرفی می کند

پی جی ایر امیدوار است خبر هواپیمای ساقط شده در جنگ جهانی دوم بازسازی می‌شود و به پرواز در می آید مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات