خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۶:۵۲

 کد خبر: 13481
 71 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | . بسته هستند

هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته ایندپندنت، ناسا سرگرم تست یک هواپیما با بال های باورنکردنی است. در این برنامه  به جای  بال های خشک و ثابت، از نمونه هایی […]

هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته ایندپندنت، ناسا سرگرم تست یک هواپیما با بال های باورنکردنی است. در این برنامه  به جای  بال های خشک و ثابت، از نمونه هایی بلند و نازک استفاده شده که در مقابل جریان هوا انعطاف پذیر است. به گفته ناسا نمونه ساخته شده از هواپیما تفاوت شگرفی در دیزاین هواپیماهای مافوق صوت در آتی ایجاد می کند. به علاوه از طرف دیگر این برنامه سوخت کمتری مصرف می کند.

با این وجود ناسا نگران آن است که بال های برنامه تازه لحظه حرکت دچار اختلال شوند. از اینرو ورژن ای کوچک برای تست و حل این سخت ساختند. این هواپیما که X-56A اسم گرفته، برنامه ریزی شده است در ماه نوامبر پروازهای آزمایشی انجام دهد.

بهره برداری از بال هایی که انعطاف پذیری بیشتری دارند، برای تولید هواپیماهایی کم مصرف و قادر به طی مسافت طولانی بسیار حیاتی است.

وانگهی مهندسان برای کاهش پیامد های پرواز با چنین هواپیمایی، سیستم ترمز و دنده فرود ویژه دیزاین کردند تا عملکرد را پیشرفت دهند. وانگهی کنترل پرواز نیز تغییر داده شد و همزمان تحلیلی کامل نیز انجام شد تا پیش بینی ها پیرامون هواپیما پیشرفت یابد.

با این وجود باید در نظر داشت بال های بلند، سبک و انعطاف پذیر محتمل است در سرعت های کم سخت ساز شوند.

میتوانید نوشته هواپیمایی با بال‌های منعطف ساخته می‌شود – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات