خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۵:۳۹

 کد خبر: 13424
 76 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | . بسته هستند

هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، سازمان هواپیمایی کشوری در خبری عملکرد کمپانی های هواپیمایی داخلی را در خصوص میزان پروازهای تاخیردار شهریورماه سال جاری با استناد به تعداد پروازها در فرودگاه […]

هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، سازمان هواپیمایی کشوری در خبری عملکرد کمپانی های هواپیمایی داخلی را در خصوص میزان پروازهای تاخیردار شهریورماه سال جاری با استناد به تعداد پروازها در فرودگاه مهرآباد مطرح کرد.

با این شرایط کمپانی هواپیمایی اترک ایر با انجام ۷۲ درصد پروازهای خود به روش تاخیردار مقام اول تاخیرات پروازی شهریورماه را کسب کرد.

این تولیدکننده از کل ۷۸ پروازانجام شده به وسیله هواپیماهای خود در طول ماه قبلی ۵۶ پرواز(۷۲ درصد) را به روش تاخیردار و تنها ۲۲ سورت پروازی (۲۸ درصد) را به موقع انجام داده است.

به علاوه از طرف دیگر کمپانی هواپیمایی آسمان با انجام ۶۷ درصد پروازها در طول یک ماه قبلی به روش تاخیردار در مقام دوم ایرلاین های حاوی تاخیر پروازی قرار گرفت.

این تولیدکننده هواپیمایی با انجام کل هزار و ۲۰ پرواز موفق شد بیشترین تعداد پرواز را مثل ۵ ماه قبلی ابتدای سال جاری در مقام در ابتدا تعداد پرواز قرار گیرد که از این هزار و ۲۰ سورت پروازی ۶۸۳ پرواز به روش تاخیر دار و ۳۳۷ پرواز (۳۳ درصد) از پروازها را به موقع انجام داده است.

به علاوه از طرف دیگر مقام سوم تاخیرات پروازی در ماه شهریور در دست به هواپیمایی نفت بود که از کل ۱۹۸ سورت پروازی در شهریورماه از جانب هواپیماهای این تولیدکننده ۱۲۶ پرواز با تاخیر و ۷۲ سورت پروازی به روش آن تایم انجام شده است.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی در شهریورماه امسال کمپانی هواپیمایی معراج از قبیل ماههای قبلی در سال جاری موفق شد مقام در ابتدا کمترین تعداد تاخیرات را با دارا بودن تنها ۸ درصد پروازهای تاخیردار مختص خود کرده و از کل ۷۷ سورت پروازی هواپیماهای در دست به معراج ایر ۷۱ هواپیما به موقع در مهرآباد عملیات پروازی داشته و تنها ۶ پرواز این تولیدکننده با تاخیر انجام شده است.

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمای خودران کمک حال کشاورزان می شود - . | .

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است مقام دوم ایرلاین های حاوی کمترین تاخیر را هواپیمایی ساها با انجام تنها ۱۴ درصد پروازها به روش تاخیر دار و ۸۶ درصد مابقی در لحظه مقرر بدست آورد. این تولیدکننده از کل ۶۴ سورت پروازی شهریورماه خود ۵۵ پرواز را به موقع و ۹ پرواز را با تاخیر انجام داد.

ولی باید گفت مقام سوم کمترین تاخیرات پروازی با فاصله زیاد به کمپانی هواپیمایی ماهان با داشتن ۳۲ درصد پرواز تاخیر دار و ۶۸ درصد پرواز به موقع تعلق گرفت. این تولیدکننده از کل ۷۲ سورت پروازی ۴۹۰ پرواز را در لحظه مقرر و ۲۳۰ پرواز خود را با تاخیر به انجام رساند.

با استناد به مطرح سازمان هواپیمایی کشوری کمپانی هواپیمایی آسمان با در دست داشتن ۲۱ درصد کل پروازهای تاخیر دارانجام شده در شهریورماه در مقام در ابتدا کمپانی های هواپیمایی حاوی تاخیر پروازی قرار گرفت و بعد از آن کمپانی زاگرس ایر با انجام ۱۲ درصد کل تاخیرات پروازی  و سپس ایران ایر با در دست داشتن ۱۱ درصد از کل پروازهای تاخیر دار ماه قبلی در مقام های دوم و سوم قرار گرفته است.

در چنین شرایطی ست که که آسمان با داشتن هزار و ۲۰ سورت پروازی مقام در ابتدا انجام تعداد پروازها را برعهده داشت و در مرحله بعد کمپانی هواپیمایی ماهان با انجام ۷۲ پرواز و زاگرس با ۶۳۷ پرواز در مقام های بعدی قرار دارند.

به علاوه از طرف دیگر مرداد ماه کمپانی هواپیمایی زاگرس با داشتن ۶۱ درصد تاخیر در کل پروازهای خود از کل ۶۰۷ پرواز در مقام در ابتدا کمپانی های هواپیمایی حاوی پرواز تاخیردار قرار داشت با اینحال این تولیدکننده در محاسبه شهریورماه موفق شد در مقام چهارم بعد از اترک ایر، آسمان و نفت ایر با انجام ۶۱ درصد پروازهای خود به روش تاخیردار بایستد.

برای شما نیز جالب است؟
بوئینگ تکنولوژی پیش بینی آشفتگی جوی می سازد - . | .

میتوانید نوشته هواپیمایی اترک؛ پرچم‌دار تأخیرهای پروازی/معراج؛ منظم‌ترین ایرلاین – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات