خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹

 کد خبر: 13451
 67 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند بسته هستند

هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند دعوت مینماییم. مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از اختصاص دو هواپیمای ATR پسابرجامی به فرودگاه بندرعباس و پرواز آنها به ۱۰ شهر بزرگ کشور اطلاع داد. به نوشته خبرگزاریها، فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی […]

هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند دعوت مینماییم.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از اختصاص دو هواپیمای ATR پسابرجامی به فرودگاه بندرعباس و پرواز آنها به ۱۰ شهر بزرگ کشور اطلاع داد.

به نوشته خبرگزاریها، فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران”هما” در باب شرایط خط‌ های پروازی هواپیماهای ATR تازه تهیه شده، اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده برای هواپیماهای ATR پسابرجامی، دو فروند هواپیمای ATR تهیه شده در استان هرمزگان مستقر خواهد شد.

وی گفت: این هواپیماها، هواپیماهای نویی هستند که گروه پروازی و خدمه پرواز ایرانی با آنها فعالیت خواهند کرد، پروازها از روش شهر بندرعباس به شهرهای متفاوتی صورت خواهد گرفت که ۱۰ شهر بزرگ را مانند زاهدان، کرمان، یزد، شیراز و کیش در نظر گرفتیم که شهرهای دیگری نیز مدنظرمان است.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: ترجیح می دهیم این هواپیماها، در منطقه حاشیه خلیج فارس پروازهای منطقه ای نیز داشته باشند که تقریبا یک تا دو ماه آتی برنامه‌ریزی برای پروازهای خارج از کشور برای هواپیمای ATR در مسیر پیش روی است.

وی پیرامون ظرفیت این هواپیماها گفت: ظرفیت این هواپیماها بین ۶۵ تا ۷۰ نفر است که مسافران را منتقل می‌کند و تهاتر پروازی به صورتی است که سعی کردیم حداکثر تعداد پرواز را از بندرعباس داشته باشیم.

شرفبافی تصریح کرد: پروازها را سه مسیر پروازی را در هر روز به روش رفت و برگشت انجام خواهد داد و ترجیح می‌دهیم که پروازها با حداکثر ظرفیت مسافری پر شود و ان شاء ا… استقبال خوبی از آنها صورت خواهد گرفت.

برای شما نیز جالب است؟
برخورد خودرو به هواپیما بازهم در فرودگاه اهواز تکرار شد - . | .

وی اضافه کرد: در هر مسیر رفت و برگشت سه پرواز داریم که با دو فروند هواپیما ۶ پرواز در روز خواهیم داشت و اگر موقعیت به خوبی پیش رود، به ۱۰ پرواز در روز خواهیم رسید.

میتوانید نوشته هواپیماهای ATR به ۱۰ شهر بزرگ کشور پرواز می‌کنند را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات