خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۵

 کد خبر: 13227
 45 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . بسته هستند

هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امیر حسین چیذری قبل از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این نوشته اظهار کرد : اختتامیه دوره های آموزشی مرکز علوم و […]

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امیر حسین چیذری قبل از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این نوشته اظهار کرد : اختتامیه دوره های آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برای گروه سنی۷ تا ۹ سال، در قسمت های رباتیک، هوافضا، خلاقیت و… و نیز مراسم اختتامیه آن باحضور دانش آموزان و خانواده هایشان، مدرسین دوره ها، مدیر ومسئول آموزش مرکز علوم و ستاره شناسی تهران،‌ برگزار شد.

وی گفت: دربخش هوا فضا،۲۰ هواپیمای ساخته شده به وسیله دانش آموزان با پرواز اولین گلایدر بدون سازه آنها در محوطه مرکز علوم به نمایش قرار داده شد و دانش آموزان در این دوره با برنامه موشک آبی ، راکت های پیشرفته ،شیوه تولید انواع مدلهای بدون سرنشین و مونتاژ قطعات آن ، هواپیمای قناری۳۰ و ماشین تراست آشنا شدند.

مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران اضافه کرد: در قسمت رباتیک دانش آموزان با تولید ربات ها، اصول علم مکانیک، برق، رباتیک و برنامه نویسی با رایانه آشنا و برای کمپانی در مسابقات ملی و بین المللی ترغیب و ترغیب شدند.

وی خاطر نشان تولید : بخش خلاقیت شامل شیوه های حل مکعب ۲ در ۲ بود و در انتهای برنامه، دانش آموختگان دوره های آموزشی به وسیله مسئول آموزش معرفی و به آنها گواهی انتهای دوره اهداء شد.

میتوانید نوشته هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟  تحویل زودتر از موعد بوئینگ به ایران منتفی شد

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات