خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۵

 کد خبر: 13227
 84 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . بسته هستند

هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امیر حسین چیذری قبل از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این نوشته اظهار کرد : اختتامیه دوره های آموزشی مرکز علوم و […]

هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، امیر حسین چیذری قبل از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این نوشته اظهار کرد : اختتامیه دوره های آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برای گروه سنی۷ تا ۹ سال، در قسمت های رباتیک، هوافضا، خلاقیت و… و نیز مراسم اختتامیه آن باحضور دانش آموزان و خانواده هایشان، مدرسین دوره ها، مدیر ومسئول آموزش مرکز علوم و ستاره شناسی تهران،‌ برگزار شد.

وی گفت: دربخش هوا فضا،۲۰ هواپیمای ساخته شده به وسیله دانش آموزان با پرواز اولین گلایدر بدون سازه آنها در محوطه مرکز علوم به نمایش قرار داده شد و دانش آموزان در این دوره با برنامه موشک آبی ، راکت های پیشرفته ،شیوه تولید انواع مدلهای بدون سرنشین و مونتاژ قطعات آن ، هواپیمای قناری۳۰ و ماشین تراست آشنا شدند.

مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران اضافه کرد: در قسمت رباتیک دانش آموزان با تولید ربات ها، اصول علم مکانیک، برق، رباتیک و برنامه نویسی با رایانه آشنا و برای کمپانی در مسابقات ملی و بین المللی ترغیب و ترغیب شدند.

وی خاطر نشان تولید : بخش خلاقیت شامل شیوه های حل مکعب ۲ در ۲ بود و در انتهای برنامه، دانش آموختگان دوره های آموزشی به وسیله مسئول آموزش معرفی و به آنها گواهی انتهای دوره اهداء شد.

میتوانید نوشته هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
سانحه هوایی در روسیه ۶ کشته و زخمی برجا گذاشت - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات