خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۳

 کد خبر: 13359
 63 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند بسته هستند

هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند دعوت مینماییم. مدیرکل روابط عمومی کمپانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) مطرح کرد: دو هواپیمای تازه این تولیدکننده پنجشنبه ۶ مهرماه به تهران می‌رسند. به نوشته خبرگزاریها، شاهرخ نوش‌آبادی با بیان این نوشته اظهار کرد: با استناد به اینکه روند […]

هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند دعوت مینماییم.

مدیرکل روابط عمومی کمپانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) مطرح کرد: دو هواپیمای تازه این تولیدکننده پنجشنبه ۶ مهرماه به تهران می‌رسند.

به نوشته خبرگزاریها، شاهرخ نوش‌آبادی با بیان این نوشته اظهار کرد: با استناد به اینکه روند خرید و ورود دو هواپیمای ATR تازه کمپانی هما در مراحل پایانی خود برای ورود به کشور قرار دارد، امروز (چهارشنبه) باید مراحل پایانی کار طی شود.

به گفته وی، با تکمیل این روند در روز چهارشنبه دو هواپیمای تازه ایران‌ایر پنجشنبه صبح وارد تهران خواهند شد.

به نوشته ایسنا، بعد از آنکه ایران‌ایر هفت هواپیمای تازه خود را بعد از اجرایی‌شدن برجام تحویل گرفت، کمپانی ATR با استناد به پیمان امضا شده دو هواپیمای تازه نیز به ایران تحویل خواهد داد تا جمع این هواپیماها به عدد ۹ برسد.

ایران‌ایر قبل از این سه ایرباس و چهار ATR تحویل گرفته بود.

با استناد به پیمان امضا شده با کمپانی ایتالیایی – فرانسوی ATR این تولیدکننده تا انتهای ۲۰۱۸ میلادی به ایران ۲۰ فروند هواپیما تحویل می‌دهد.

میتوانید نوشته هواپیماهای تازه پنجشنبه می‌رسند را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
سیستم رادار فرودگاه مهرآباد از خدمات خارج شد - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات