خبرهای ویژه

» هوا و فضا » هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۱

 کد خبر: 12272
 226 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است! بسته هستند

هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است!

نوشته هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است! در عرصه هول و فضا در مجله ها پخش شده بهانه ای شد که با شما علاقه مندان در رابطه قرار بگیریم. پیشتر به این طلب میپردازیم. هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است!/ پیش‌بینی کیهان‌شناس مشهور «استیون هاوکینگ»  فیزیکدان برجسته جهان گفت: برنامه سفر به مریخ […]

هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است!

نوشته هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است! در عرصه هول و فضا در مجله ها پخش شده بهانه ای شد که با شما علاقه مندان در رابطه قرار بگیریم. پیشتر به این طلب میپردازیم.

هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است!/ پیش‌بینی کیهان‌شناس مشهور «استیون هاوکینگ»  فیزیکدان برجسته جهان گفت: برنامه سفر به مریخ که به وسیله ناسا و دیگر آژانس های فضایی موجود در تمامی دنیا کلید خورده است، دست یافتنی خواهد بود و این سیاره بعنوان نزدیکترین سیاره شبیه به به کره زمین است که حاوی خاک و اتمسفر […]

هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است!/ پیش‌بینی کیهان‌شناس مشهور

«استیون هاوکینگ»  فیزیکدان برجسته جهان گفت:

برنامه سفر به مریخ که به وسیله ناسا و دیگر آژانس های فضایی موجود در تمامی دنیا کلید خورده است، دست یافتنی خواهد بود و این سیاره بعنوان نزدیکترین سیاره شبیه به به کره زمین است که حاوی خاک و اتمسفر است.

با اینکه اقامت در ماه ساده تر خواهد بود و با زمین ۳ روز فاصله دارد با اینحال زندگی در مریخ جالب تر است و تردیدی ندارم که ظرف مدت ۱۰۰ سال آتی بیننده زندگی بشر بر روی مریخ خواهیم بود.

منبع: خبر آنلاین

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر هاوکینگ: زندگی انسان در مریخ حتمی است! برای دوستانتان ارسال کنید.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند 

برچسب ها : , ,
دسته بندی : هوا و فضا
تبلیغات