خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۴:۱۶

 کد خبر: 13315
 64 بازدید
 دیدگاه‌ها برای نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست بسته هستند

نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری چهارشنبه ۲۹ شهریور در حاشیه اجرا تمرین رژه هوایی که با حضور جنگنده های اف ۴ نیروی هوایی ارتش و سوخو ۲۲ […]

نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری چهارشنبه ۲۹ شهریور در حاشیه اجرا تمرین رژه هوایی که با حضور جنگنده های اف ۴ نیروی هوایی ارتش و سوخو ۲۲ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایگاه شهید عبدالکریمی برگزار شد اظهار داشت: قدرت ایران یک قدرت بازدارنده و در راستای ایجاد صلح و دوستی در منطقه است. […]

امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری چهارشنبه ۲۹ شهریور در حاشیه اجرا تمرین رژه هوایی که با حضور جنگنده های اف ۴ نیروی هوایی ارتش و سوخو ۲۲ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایگاه شهید عبدالکریمی برگزار شد اظهار داشت: قدرت ایران یک قدرت بازدارنده و در راستای ایجاد صلح و دوستی در منطقه است.

وی اضافه کرد: ارتش و سپاه ید واحده هستند که برای دفاع از منافع جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند.

فرمانده پایگاه شهید عبدالکریمی اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش از لحظه اول جنگ قوی تر و توانمندتر شده است و هواپیماهای لحظه ۸ سال دفاع مقدس امروز بهینه شده و با توان بیشتر فعالیت می کنند.

ایشان در انتهای تصریح کرد: امروز نیروی هوایی ارتش با هم کاری صنایع هوایی وزارت دفاع، توانمندی تعمیرات و تولید جنگنده های جنگی و تولید قطعات مختلف هواپیماها را دارد.

امیر عشایری در باب تمرین جنگنده های جنگی برای کمپانی در رژه ۳۱ شهریور در بندرعباس بیان داشت: ۳۲ فروند از انواع هواپیمای اف ۴ نیروی هوایی ارتش، سوخو ۲۲  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انواع هلی کوپتر های جنگی ارتش و سپاه در این رژه کمپانی می کنند.

برای شما نیز جالب است؟
قاسمی: دربرابر تجدیدنظر در مجوز فروش هواپیما به ایران سکوت نمی کنیم

ایشان در انتهای اظهار داشت: امروز مرحله نهایی تمرین مانور ذکر شده در حضور نمایندگان نشریات خبری در پایگاه نهم شکاری با موفقیت برگزار شد.


امیدواریم خبر نیروی هوایی ارتش در تعمیر و تولید هواپیما خودکفاست مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات