خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۴:۵۴

 کد خبر: 13406
 112 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره بسته هستند

ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره

خبری داریم مبنی بر ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. آمریکا ناو هسته ای هواپیمابر رونالد ریگان را به سوی آبهای شبه جزیره کره فرستاد تا برای یک رزمایش در منطقه تکمیل شود . به نوشته ایرنا – این رفتار […]

ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره

خبری داریم مبنی بر ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

آمریکا ناو هسته ای هواپیمابر رونالد ریگان را به سوی آبهای شبه جزیره کره فرستاد تا برای یک رزمایش در منطقه تکمیل شود . به نوشته ایرنا – این رفتار می تواند بخشی از توافق دو کشور آمریکا و کره جنوبی مبنی بر اینکه واشنگتن عده ای از تسلیحات راهبردی خود را در منطقه مستقر خواهد نمود […]

آمریکا ناو هسته ای هواپیمابر رونالد ریگان را به سوی آبهای شبه جزیره کره فرستاد تا برای یک رزمایش در منطقه تکمیل شود .

به نوشته ایرنا – این رفتار می تواند بخشی از توافق دو کشور آمریکا و کره جنوبی مبنی بر اینکه واشنگتن عده ای از تسلیحات راهبردی خود را در منطقه مستقر خواهد نمود – باشد .این ناو که “سی وی ان ـ ۷۶ ” نیز خوانده می شود یقینا ناو  هواپیمابر صدرنشین هسته ای آمریکاست که متعاقب آن ناوشکن های دیگری از این کشور و کره جنوبی در نزدیکی شبه جزیره کره آرایش داده خواهند شد. هدف از این رفتار با استناد به معلومات منتشره از جانب منابع دفاعی کره  جنوبی این است که دو کشور در آبهای اطراف شبه جزیره کره رزمایش مشترک برگزار می کنند .

خبرگزاری یونهاپ از کره جنوبی گزارش کرده است که طرفین در حال رایزنی هستند تا ناوهای هواپیمابر و کشتی های جنگی دیگری از آمریکا تا روز ۱۵ اکتبر برای رزمایش در دریای شرقی وارد شوند . این امیدواری می باشد که غیر از ناو هسته ای هواپیمابر ذکر شده – یک ناوشکن آجیس و یک ناو حامل موشک های هدایت شونده و یک زیردریایی اتمی آمریکادر قالب یک گروه هجومی وارد منطقه شوند .

برای شما نیز جالب است؟
آزمایشات گرانترین ناو هواپیمابر آمریکا شروع شد

رزمایش دو کشور تمرینات ضد زیردریایی و تعقیب و گریز کشتی ها و به علاوه از طرف دیگر ردیابی موشک های کره شمالی را شامل می شود. هنوز معلومات و لحظه دقیق واضح نشده است با اینحال با استناد به این خبر رزمایش حدود ۲۰ اکتبر برگزار می شود و سپس ناوگان آمریکا در بندر بوسان کره جنوبی پهلو خواهد گرفت .

ناوهواپیمابر رونالد ریگان مساحت عرشه ای به اندازه سه زمین فوتبال دارد و ۸۰ فروند جنگنده و بالگرد روی آن سوار می شود و پنج هزار خدمه دارد .
این در شرایطی است که پیشتر نیز شماری از جنگنده ها و بمب افکن های آمریکا در پی بالا گرفتن تنش ها با کره شمالی در سواحل اطراف این کشور پرواز کرده اند و ناوشکن ۱۰۰ هزار تنی نیمیتز آمریکا با ۳۳۳ متر طول در بندر یوکوسوکا ژاپن پهلو گرفته است.

پی جی ایر امیدوار است خبر ناو هسته ای هواپیمابر آمریکا در راه شبه جزیره کره مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات