خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح»

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۰

 کد خبر: 13130
 99 بازدید
 دیدگاه‌ها برای معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح» بسته هستند

معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح»

نوشته علمی معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح» در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. روسیه چندی قبلً از فرصت اجرا «بازی‌های ارتش‌های بین‌المللی» در مسکو برای معرفی  اولین جنگنده رادارگریز خود استفاده کرد. خبرگزاری فاکس‌نیوز در واکنش نوشته این رفتار روسیه علامتی است به دنیا مبنی بر اینکه […]

معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح»

نوشته علمی معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح» در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

روسیه چندی قبلً از فرصت اجرا «بازی‌های ارتش‌های بین‌المللی» در مسکو برای معرفی  اولین جنگنده رادارگریز خود استفاده کرد. خبرگزاری فاکس‌نیوز در واکنش نوشته این رفتار روسیه علامتی است به دنیا مبنی بر اینکه روسیه متعهد به پیشرفت قوای نظامی خود است.  روسیه برای این هواپیمای نسل پنجم که به وسیله کمپانی «سوخو» ساخته شده اسم «سوخو ۵۷» را انتخاب کرده، […]

روسیه چندی قبلً از فرصت اجرا «بازی‌های ارتش‌های بین‌المللی» در مسکو برای معرفی  اولین جنگنده رادارگریز خود استفاده کرد.

خبرگزاری فاکس‌نیوز در واکنش نوشته این رفتار روسیه علامتی است به دنیا مبنی بر اینکه روسیه متعهد به پیشرفت قوای نظامی خود است. 

روسیه برای این هواپیمای نسل پنجم که به وسیله کمپانی «سوخو» ساخته شده اسم «سوخو ۵۷» را انتخاب کرده، با اینحال نشریات روسیه به دلیل ماهیت پنهان‌کار آن برایش اسم مستعاری «روح» را انتخاب کرده‌اند. نشریات روسیه به علاوه از طرف دیگر گزارش داده‌اند که این جنگنده از همتای آمریکایی‌‌اش US F-22 و هواپیمای چینی Shenyang J-31 قوی‌تر است.

گفته می‌شود سوخو ۵۷ قادر به حمل موشک‌های K-77M با برد حدود ۱۲۵ مایل است.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح» برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
تولید نانوحسگر برای شناسایی فشارهای روی بدنه هواپیما

برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات