خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۸:۱۷

 کد خبر: 13110
 87 بازدید
 دیدگاه‌ها برای معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی بسته هستند

معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی

نوشته علمی معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. به همت صنعتگران نجف آبادی، اولین اتوبوس فرودگاهی و CNG یورو ۶ در خاورمیانه تولید و به مارکت معرفی شد. به نوشته خبرگزاری صدا و سیما، […]

معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی

نوشته علمی معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

به همت صنعتگران نجف آبادی، اولین اتوبوس فرودگاهی و CNG یورو ۶ در خاورمیانه تولید و به مارکت معرفی شد. به نوشته خبرگزاری صدا و سیما، مدیر کل کمپانی تولید کننده وسایل حمل و نقل عمومی در شهر ستان نجف آباد گفت: این واحد صنعتی اکنون با ظرفیت تولیدهزار و ۵۰۰ اتوبوس در سال، به […]

به همت صنعتگران نجف آبادی، اولین اتوبوس فرودگاهی و CNG یورو ۶ در خاورمیانه تولید و به مارکت معرفی شد.

به نوشته خبرگزاری صدا و سیما، مدیر کل کمپانی تولید کننده وسایل حمل و نقل عمومی در شهر ستان نجف آباد گفت: این واحد صنعتی اکنون با ظرفیت تولیدهزار و ۵۰۰ اتوبوس در سال، به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیارد تومان، عرصه اشتغال ۳۵۰ نفر به روش مستقیم و ۵۰۰ هزار نفر به روش غیر مستقیم را ممکن کرده است.

سید محمد مرتضوی با بیان اینکه این تولیدکننده در سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را با اسم قطعه ساز شروع کرد، اضافه کرد: این واحد صنعتی اکنون ۶۰ درصد تولیدات خود را در داخل کشور تولید می کند.

وی گفت: با اجرا برنامه پیشرفت این واحد صنعتی تا سال آتی با ظرفیت تولید ۱۰ هزار ابزار اتوبوس، برای ۲ هزار نفر به روش مستقیم و ۳۰ هزار نفر غیر مستقیم شغل ایجاد می شود.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر معرفی اولین اتوبوس فرودگاهی در خاورمیانه به همت صنعتگران نجف آبادی برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
گزارش تصویری از غرفه کن نیوز در اولین کنفرانس حمل و نقل هوایی و ابزارهای فرودگاهی

برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات