خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۶

 کد خبر: 12997
 103 بازدید
 دیدگاه‌ها برای معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد بسته هستند

معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد را برای شما پخش میکنیم. معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت : شهرداری با مراجعه به دادگاه – موفق به اخذ حکمی تنها برای افتتاح خط مترو فرودگاه  امام خمینی (ره ) […]

معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد را برای شما پخش میکنیم.

معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت : شهرداری با مراجعه به دادگاه – موفق به اخذ حکمی تنها برای افتتاح خط مترو فرودگاه  امام خمینی (ره ) شده است و با استناد به حکم صادره تا لحظه تایید شورای عالی فنی امور زیربنایی کمپانی مترو تهران حق سود برداری از این خط را ندارد . به […]

معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت : شهرداری با مراجعه به دادگاه – موفق به اخذ حکمی تنها برای افتتاح خط مترو فرودگاه  امام خمینی (ره ) شده است و با استناد به حکم صادره تا لحظه تایید شورای عالی فنی امور زیربنایی کمپانی مترو تهران حق سود برداری از این خط را ندارد .

به نوشته ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی – مهرداد تقی زاده با اشاره به اظهارات مدیران شهرداری تهران در خصوص افتتاح و سود برداری از خط مترو تهران -فرودگاه امام خمینی (ره ) اضافه کرد: در مکاتبات و مراجعاتی که مدیران کمپانی مترو و شهرداری تهران به دادگستری بخش آفتاب  داشتند موفق به اخذ حکمی شده اند که تنها قادر باشند این خط را افتتاح کنند- با اینحال با استناد به همین حکم تا وقتی که برنامه ایمنی این خط در شورای عالی فنی امور زیربنایی وزارت راه و شهرسازی مورد تائید قرار نگیرد و پیشتر اجرا نشود- کمپانی مترو تهران حق سود برداری از این خط را ندارد .

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهارداشت : بنا بر این حکم – خط مترو فرودگاه امام خمینی (ره ) امروز تنها افتتاح می شود و فردا هیچ قطاری از روی آن عبور نخواهد کرد بدلیل آنکه به طرز حتم در صورت بروز هرگونه اتفاق هیچکس مسئولیت آن را قبول نخواهد کرد .

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمایی آسمان گواهینامه تشکیلات دیزاین دریافت کرد

به نوشته ایرنا- قبل از این مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک  شهرداری تهران مطرح کرده بود که خط ۸ مترو حد فاصل شهر آفتاب تا فرودگاه امام خمینی (ره ) به طول ۲۸ کیلومتر روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه افتتاح می شود.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر معاون وزیر راه : کمپانی مترو حق سود برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات