خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۲

 کد خبر: 12841
 181 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند بسته هستند

مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. مسافران پرواز ۰۴۸ کمپانی هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز که به دلیل نقص […]

مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

مسافران پرواز ۰۴۸ کمپانی هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز که به دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شده بود بوسیله یک هواپیمای جانشین عازم شیراز شدند. به نوشته ایرنا، روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان روز یکشنبه مطرح کرد: پرواز شماره ۰۴۸شرکت هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – […]

مسافران پرواز ۰۴۸ کمپانی هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز که به دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شده بود بوسیله یک هواپیمای جانشین عازم شیراز شدند.

به نوشته ایرنا، روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان روز یکشنبه مطرح کرد: پرواز شماره ۰۴۸شرکت هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز به دلیل مطرح خلبان مبنی بر نقص فنی در سیستم الکتریکال در ساعت ۲۲ و ۲۰ دقیقه شب قبلی مجبور به فرود اضطراری در این فرودگاه شد و به سلامت به زمین نشست.

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اضافه کرد: مسافران این پرواز با یک فروند هواپیما جانشین در ساعت ۲ و ۱۵ بامداد امروز ( یکشنبه ) این فرودگاه را به مقصد شیراز ترک کردند. از ابتدای امسال تا اینجای کار سومین بار است که فرود اضطراری پروازهای داخلی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان انجام شده است.

قبل از این، پرواز های ۰۲۲ کمپانی هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران – مشهد ، ۵۶۵۷ کمپانی هواپیمایی آتا در مسیر مشهد – اهواز و ۴۰۶۶ هواپیمایی زاگرس در مسیر اصفهان – تهران مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه اصفهان شده بودند. فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان حاوی ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با۱۰ مکان پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

برای شما نیز جالب است؟
۸ نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند

این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، بعنوان مُعین فرودگاه های کشور رفتار می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و هدایت شده است.

در بیشتر مواقع میتوانید خبر مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جانشین به مقصد رفتند به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات