خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۴:۳۹

 کد خبر: 13381
 121 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم بسته هستند

مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیر فروش کمپانی ای‌تی‌آر با مطرح این‌که از ابتدا با مساله صدور مجوز اوفک برای فروش هواپیما به ایران […]

مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیر فروش کمپانی ای‌تی‌آر با مطرح این‌که از ابتدا با مساله صدور مجوز اوفک برای فروش هواپیما به ایران مواجه بودیم، گفت:‌متعهد به تحویل ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر تا انتهای سال آتی میلادی به ایران‌ایر هستیم.

به نوشته  خبرگزاری تسنیم،  میلکو راپولیبا با بیان این‌که از ابتدا با مساله مجوز اوفک مواجه بودیم، گفت: مطمئنیم یک سری پارامترهای بسیار شفاف می باشد که بر مبنای آن می‌دانیم به چه نحو حرکت کنیم. در برجام خیلی شفاف پیرامون مجوزهای اوفک تاکید شده است.

وی ادامه داد: هم اینک مخاطره می باشد، همانطور مانند روز اول است که وارد برنامه شدیم. با اینحال اطمینان داریم می‌توانیم تحویل هواپیماها را ادامه دهیم با این آگاهی که مجبوریم از زوایای مختلف به تصمیمات دولت آمریکا نگاه کنیم.

وی با بیان این‌که در صورت خروج آمریکا از برجام ما می بایست از آنها در بحث فروش هواپیما تبعیت کنیم با اینحال در عین حال شش ماه لحظه برای تحویل هواپیماهای باقیمانده داریم،  تاکید کرد: این‌که مراحل مختلف می باشد به ما امکان می‌دهد که به چه نحو هواپیمای بعدی را تحویل دهیم. مجوز ما از اوفک تا ۲۰۱۸ اعتبار دارد، از اینرو یک فرصت بسیار خوبی است که بتوانیم تمام ۲۰ فروند را تا انتهای سال آتی میلادی تحویل دهیم. حداقل این هدف ما بوده ضمن این‌که هم کاری با ایران را ادامه می دهیم.

برای شما نیز جالب است؟
شروع تغییر قانون های و مقررات در سازمان هواپیمایی/ نرخ بلیط هواپیما باید کاهش بیابد

«مجوز برای ۲۰ فروند است و حداکثر تلاش را برای تحویل این هواپیماها انجام می دهیم» مدیر فروش کمپانی هواپیماسازی ای‌تی‌آر با بیان این‌ نوشته اضافه کرد:  از ابتدا قول تحویل ۲۰ فروند هواپیما را دادیم که در حال تحقق هستیم. هواپیماهای بیشتر در راه هستند. اطمینان دارم خانواده ایران ایر بعد از ۴ ماه بهره برداری از این هواپیماها می‌تواننند عملکرد این هواپیما بهتر درک کنند. در سفر اول هم گفتیم متعهد به هم کاری‌های دوجانبه هستیم و از ایران ایر برای خدمات رسانی هواپیما خدمات رسانی می‌کنیم. در جستجوی این هستیم به روش بالقوه هم کاری‌ها را پیشرفت دهیم.

امیدواریم خبر مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات