خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۱

 کد خبر: 13100
 110 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست بسته هستند

مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان یکی از دهها معین (یاور) اقتصادی استان کرمان بر پیشرفت فرهنک کار و تلاش در جامعه تاکید کرد و گفت […]

مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان یکی از دهها معین (یاور) اقتصادی استان کرمان بر پیشرفت فرهنک کار و تلاش در جامعه تاکید کرد و گفت : استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان به خوبی و هوشمندانه در حال اجراست و همه ارکان این استان همدل هستند .

به نوشته ایرنا- حمید عرب نژاد روز سه شنبه در هشتادمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان – (گام دوم مثلت پیشرفت اقتصادی ) منطقه هشت (کرمان – بخش شهداد) در دفتر هواپیمایی ماهان در تهران اضافه کرد: برای موفقیت در یک کار ابتدا نیاز به استراتژی داریم که این استراتژی  از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی در شکل اقتصاد مقاومتی به خوبی تعریف شده است .

وی با تاکید بر اینکه در استان کرمان ۲ ماموریت اجرای برنامه گردشگری خپبر و نیز معین اقتصادی شهداد را بر عهده داریم گفت : از چند سال قبل بررسی ها مرتبط به برنامه خپبر را شروع کرده ایم که اجرایی و عملیاتی کردن آن در مسیر اقتصاد مقاومتی به خوبی دنبال شده است .

وی با اشاره بوجود بروکراسی اداری در مسیر اجرای عده ای برنامه ها عنوان کرد: برای اولین مرتبه در استان کرمان – دولت آمده مسیر را تسهیل  کرده تا بخش خصوصی را برای اجرای کارها ترغیب شود.

عرب نژاد از استاندار کرمان در مسیر خدمات رسانی از بخش های خصوصی و غیردولتی  تقدیر کرد و اضافه کرد: مدیران استان کرمان هم کاری خوبی در مسیر پیشرفت و هم کاری با معین های اقتصادی دارند .

برای شما نیز جالب است؟
نصب سامانه ضبط مکالمات هوانوردی در فرودگاه بین المللی اصفهان

وی با تاکید بر اینکه در منطقه شهداد یک بررسی ها بسیار عمیق انجام شده است – عنوان کرد: به نمایش گذاشتن عجایب شهداد یکی از ماموریت های ما در این منطقه است تا منجر به تولید ثروت و پیشرفت اشتغال نیز شود .عرب نژاد تصریح کرد: بخش فراوانی از گردشگران خارجی در جستجوی آشنایی با تاریخ و طبیعت هستند که در شهداد- ظرفیت بسیار خوبی در این عرصه می باشد .

وی گفت : در شهداد بین چهار هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار لیتر در ثانیه آب داریم که از آن به خوبی استفاده نمی شود و در مسیری حرکت می کنیم که پیش از هرچیز بیابان زدایی کرده و سپس برنامه های پیشرفت ای را با رعایت الزامات حفظ محیط زیست ایجاد کنیم از آنجاییکه در قبلی تولیداتی در این منطقه ساخته شده که در حد ارزش آب این منطقه نبوده است . وی با اشاره به جلب هم کاری ۲ سرمایه گذار خارجی در منطقه شهداد اضافه کرد: هدف ما ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در منطقه شهداد است
و اطمینان داریم که ماهان این ظرفیت را دارد که هم کاری سرمایه گذارانی را در این منطقه جلب کند .

وی بر هم کاری تمام ائمه جمعه در مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی نیز تاکید کرد .

در راستای اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید در استان کرمان این استان را به هشت منطقه اقتصادی تعریف کرده و هر منطقه را در دست چندین معین (یاور )اقتصادی قرار داده تا با اجرای مسئولیت های اجرایی در جهت آبادانی و اشتغالزایی پایدار در این استان ایفای نقش کنند .

برای شما نیز جالب است؟
شروع پروازهای اراک به تهران

در استان کرمان با اسم یکی از سه پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور برنامه ریزان استانی دست به ابتکار های نویی زده اند که می تواند برای کار آفرینی دیگر استانها بمنزله الگویی موفق مورد بهره برداری قرار گیرد.


امیدواریم خبر مدیرعامل کمپانی هواپیمایی ماهان: استراتژی اقتصاد مقاومتی در کرمان هوشمندانه در حال اجراست مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات