خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۰:۱۷

 کد خبر: 13197
 81 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است بسته هستند

مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیرعامل هیات مدیره و مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشورکه به فرودگاه جهرم آمده بود مطرح کرد: زیرساخت های هوانوردی این فرودگاه کامل است و نیازمندی مخصوصی […]

مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیرعامل هیات مدیره و مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشورکه به فرودگاه جهرم آمده بود مطرح کرد: زیرساخت های هوانوردی این فرودگاه کامل است و نیازمندی مخصوصی در این عرصه نیست .

به نوشته ایرنا رحمت الله مه آبادی در آیین سود برداری از برنامه های عمرانی و تجهیزاتی فرودگاه جهرم که شامگاه شنبه برگزار شد اظهارداشت :تا ۲ هفته آتی معضلات نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه جهرم برطرف می شود . وی با اشاره به تلاش های انجام شده برای رفع معضلات عملیاتی شدن فرودگاه جهرم اضافه کرد:پیشرفت ابزارهای و پایین تولید های فرودگاه جهرم تحت تاثیر اکتیو شدن پروازها و متناسب با اضافه شدن و استقبال از آن است .

وی از رایزنی با ایرلاین ها و برنامه ریزی برای تحقق پروازهای فرودگاه جهرم سخن گفت و گفت: به تناسب و با گسترش پروازها و جابه جایی مسافر برنامه های خود را برای پیشرفت فرودگاه عملیاتی می کنیم . معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه جهرم گفت : فرودگاه جهرم باید مانند شهرهای دیگر استان فارس استقلال بیابد تا اعتبارات به شکل مستقیم به این فرودگاه داده شود .

علیرضا صحراییان اظهارداشت : ایستگاه ایمنی زمینی و ابزارهای حریق نشانی از قابلیت ها ضروری فرودگاه جهرم است .وی به ضرورت پیشرفت و تعریض باند فرودگاه جهرم اشاره نمود و گفت : موقعیت ترمینال مسافربری فرودگاه نامناسب و نیازمند نوسازی است .

فرماندار ویژه جهرم گفت: فرودگاه جهرم چارت سازمانی ندارد و نیازمند جذب نیروهای تازه است . وی ایستگاه سوخت رسانی دائم و ایجاد ساختمان هواشناسی را از دیگر نیازهای فرودگاه جهرم برشمرد که وجود آنها در اجرا و پیشرفت به هر میزان سریع تر فرودگاه کمک شایانی می کند .در این آیین ساختمان اداری – ابزارهای حفاظت فیزیکی – اتاق برق و انبار تاسیسات – ابزار های کمک ناوبری فرودگاه جهرم با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به سود برداری رسید .

برای شما نیز جالب است؟
مدیر فروش هواپیماسازی ATR: متعهد به تحویل ۲۰ هواپیما به ایران‌ایر هستیم/ مجبوریم به تصمیمات آمریکا نگاه کنیم

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت :مقدمات اجرا مجدد پروازهای جهرم انجام شده و بزودی این فرودگاه
تکمیل خدمات دهی به مردم است .وی اضافه کرد: بخشی از زیرساخت ها قبل از این انجام شده و بخش دیگر نیز که  مرتبط به پیشرفت باند و گسترش طول آن است در دست اقدام است و بزودی با الحاق ۸۰ هکتار از زمین های مجاور به فرودگاه جهرم عرصه نشست و برخاست هواپیماهای پهن پیکر مهیا می شود .

مدیرعامل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اجرا فرودگاه از مطالبات جدی مردم جهرم است چرا که این فرودگاه تاریخچه طولانی دارد و به دفعات پروازها انجام با اینحال به دلیل محدود بودن تعداد آن در طول هفته رونق چندانی نداشته است .

رضایی کوچی ا اشاره به اینکه استمرار پروازها و منظم بودن آن مورد استقبال مردم جهرم قرار می گیرد- گفت : وجود تعداد بالای دانشجویان و زیرساخت هایی از قبیل منطقه ویژه اقتصادی – تیپ المهدی (عج )- پادگان آموزشی شهید دستغیب و غیره در رونق پروازهای فرودگاه جهرم موثر است .

وسعت این فرودگاه که در سال ۱۳۴۸ تاسیس شد ۱۲۴هکتار است که براساس توافق های صورت گرفته ۸۰هکتار دیگر به آن اضافه می شود .

فرماندار جهرم گفت : طی چهار سال قبلی ۱۴میلیارد ریال برای تجهیز این فرودگاه هزینه شده است . جهرم در ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز است.


امیدواریم خبر مدیرعامل کمپانی فرودگاه های کشور:زیرساخت های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟
کمپانی هواپیمایی ترکمنستان حامی مالی عشق آباد ۲۰۱۷

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات