خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۴:۱۱

 کد خبر: 13307
 55 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی بسته هستند

مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیر کل شهر فرودگاهی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت : ایران حاوی سامانه پیشرفته امور گذرنامه حرفه ای و پیشرفته است. کوروش فتاحی […]

مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیر کل شهر فرودگاهی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت : ایران حاوی سامانه پیشرفته امور گذرنامه حرفه ای و پیشرفته است.

کوروش فتاحی در گفتگو ویژه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما پیرامون ویدئویی که ادعا می شود گردشگر روسی از وضع خدمات رسانی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) پخش کرده است ، اضافه کرد : نحوه خدمات رسانی به گردشگران به شکلی که چندی قبل در ویدئویی ادعایی مطرح شده ، نبوده است از آنجاییکه سیستم گذرنامه در ایران بسیار حرفه ای و پیشرفته و وصل به پایگاه معلومات سیستم PKD ایکائو هست.

وی اضافه کرد : فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) از معدود فرودگاه‌های جهان است که در آن ویزای فرودگاهی صادر می‌شود و افسران گذرنامه ما از حرفه ای ترین افسرانی هستند که در تشخیص درست و جعلی بودن گذرنامه ها در خاورمیانه شهرت دارند.

فتاحی با بیان اینکه ما هر روزه پذیرای ۴۰ هزار تا ۵۰ هزار مسافر در فرودگاه امام هستیم ، گفت : وقتی که گذرنامه تحویل افسر گذرنامه می شود به طرز متوسط ۶ ثانیه طول می کشد تا کار مسافر انجام شود لذا طولانی ترین صف ما انتطاری کمتر از یک ساعت دارد حتی متوسط وقتی که ما استخراج کردیم پایین ۳۰ دقیقه است.

وی اضافه کرد: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ؛ تیم ملی صنعت هوانوردی کشور است که در مواجهه با رقابت های منطقه ای سعی دارد.

برای شما نیز جالب است؟
امضای پیمان ایران با اتحادیه بالگردی روسیه/ شروع صادرات تولیدات هوایی ایران از ماکس۲۰۱۷

مدیر کل شهر فرودگاهی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با بیان اینکه کمبود ظرفیت و فضا داریم ، گفت : ظرفیت پذیرش مسافر ما تا ۴ و نیم میلیون نفر در سال بود با اینحال با زحمات همکاران و کارکنان این فرودگاه معرفی خدمات مطلوب در مسیر پیش روی قرار گرفته و ترمینال سلام برای خدمات دهی به ایرانیان متقاضی سفرهای خارجی، در حال احداث است که خیلی زود به سود برداری می رسد.

فتاحی ادامه داد: به علاوه از طرف دیگر دیزاین ترمینال ایرانشهر برای خدمات دهی به متقاضیان و گردشگران خارجی علاقمند به سفر به ایران در حال انجام است.

وی گفت: زحمات کارکنان فرودگاه امام باعث ترس و نگرانی رقیبان منطقه ای شده از آنجاییکه این فرودگاه ظرفیت و شایستگی های فراوانی برای رسیدن به سطح خدمات رسانی بالا را دارد.


امیدواریم خبر مدیرعامل شهر فرودگاهی فرودگاه امام: ایران صدرنشین در معرفی خدمات گذرنامه الکترونیکی مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات