خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۰:۲۸

 کد خبر: 13188
 85 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . بسته هستند

مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات […]

مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات صورت گرفته از روش سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از کمپانی‌های هواپیمایی و ۲۸۱ شکایت از دفاتر خدمات سفر هوایی رسیدگی و اعمال ضروری صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در بازرسی‌های مستمر و موردی صاحبنظران دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، کمپانی‌ها و مؤسسات هوانوردی سازمان از دفاتر خدمات سفر هوایی تهران و شهرستان‌ها مواردی از نمونه عدم تمدید ضمانت نامه، عدم احراز شرایط اجرا بعد از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی منجر شد که از این تعداد، باطل مجوز ۱۲ دفتر و تعلیق ۱۵ دفتر مرتبط به استان تهران و بقیه از شهرستان‌ها بوده است.

جعفرزاده تصریح کرد: پیرامون این مثال نیز عدم حضور مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مکان بدون تأیید سازمان هواپیمایی کشوری، گرانفروشی و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) نیز از نمونه عوامل تعیین کننده در باطل و یا تعلیق این دفاتر از ابتدای سال ۹۶ تا اینجای کار به شمار می‌رود.

میتوانید نوشته مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
بلیط هواپیمای خود را با سامانه سیمرغ ۲۴ تهیه کنید - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات