خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۰:۲۸

 کد خبر: 13188
 99 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . بسته هستند

مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات […]

مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات صورت گرفته از روش سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از کمپانی‌های هواپیمایی و ۲۸۱ شکایت از دفاتر خدمات سفر هوایی رسیدگی و اعمال ضروری صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در بازرسی‌های مستمر و موردی صاحبنظران دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، کمپانی‌ها و مؤسسات هوانوردی سازمان از دفاتر خدمات سفر هوایی تهران و شهرستان‌ها مواردی از نمونه عدم تمدید ضمانت نامه، عدم احراز شرایط اجرا بعد از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی منجر شد که از این تعداد، باطل مجوز ۱۲ دفتر و تعلیق ۱۵ دفتر مرتبط به استان تهران و بقیه از شهرستان‌ها بوده است.

جعفرزاده تصریح کرد: پیرامون این مثال نیز عدم حضور مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مکان بدون تأیید سازمان هواپیمایی کشوری، گرانفروشی و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) نیز از نمونه عوامل تعیین کننده در باطل و یا تعلیق این دفاتر از ابتدای سال ۹۶ تا اینجای کار به شمار می‌رود.

میتوانید نوشته مجوز ۳۶ دفتر خدمات سفر هوایی باطل و ۴۷ دفتر تعلیق شد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات