خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۴

 کد خبر: 12876
 197 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد بسته هستند

مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. داریوش کریمی صبح امروز در حاشیه اجرا مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی […]

مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

داریوش کریمی صبح امروز در حاشیه اجرا مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان اظهار داشت: مانور دوسالانهامداد و نجات سقوط فرضی هواپیمایی فوکر در فرودگاه شهید بهشتی و با حضور اکتیو تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اصفهان برگزار شد. وی با بیان اینکه این مانور براساس تقویم دوسالانه سازمان هواپیمایی […]

داریوش کریمی صبح امروز در حاشیه اجرا مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان اظهار داشت: مانور دوسالانهامداد و نجات سقوط فرضی هواپیمایی فوکر در فرودگاه شهید بهشتی و با حضور اکتیو تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اصفهان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مانور براساس تقویم دوسالانه سازمان هواپیمایی کشوری و مطابق با استانداردهای سازمان ایکائو برگزار شد، اضافه کرد: مانور دو سالانه امداد و نجات به منظور ارتقای سطح استانداردهای ایمنی و جلوگیری از بحران‌های ناشی از نقص فنی و اعمال تروریستی انجام شد.معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان ادامه داد: ماه قبلی دو مورد حضور به موقع نجاتگران جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در عملیات نقص فنی هواپیمای مسافربری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان داشتیم که پشتیبان فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مهرآباد تهران بوده و بسیاری از پروازهای کشور با این فرودگاه مرتبط بوده و خدمات دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: در این مانور ۵۸ نفر از عوامل امدادی در شکل ۱۳ تیم عملیاتی امداد و نجات، رهاسازی، آنست، خدمات رسانی روانی و بالگرد و ۱۳ ابزار خودرو نجات و آمبولانس و درمانگاه سیار هم کاری داشتند.کریمی خاطرنشان کرد: همراه با اکیپ‌های جمعیت هلال‌احمر، سازمان حریق‌نشانی، مرکز فوریت‌های پزشکی اصفهان، اداره کل فرودگاه، حریق‌نشانی فرودگاه، یگان حفاظت و هوانیروز ارتش هم کاری داشتند.

برای شما نیز جالب است؟
پهپادناشناس دهها پرواز هواپیما را در چین مختل کرد

در بیشتر مواقع میتوانید خبر مانور دوسالانه امداد و نجات سانحه فرضی هواپیمای مسافربری در اصفهان برگزار شد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات