خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۸:۱۹

 کد خبر: 13074
 156 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد بسته هستند

مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد

در عرصه آموزش نوشته مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. علی عسکری در گفتگو مهر با اظهار کرد: به دلیل آنکه ایمنی فعالیت های هوایی و فرودگاه ها از ارزش مخصوصی دارا […]

مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد

در عرصه آموزش نوشته مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

علی عسکری در گفتگو مهر با اظهار کرد: به دلیل آنکه ایمنی فعالیت های هوایی و فرودگاه ها از ارزش مخصوصی دارا است بدین خاطر صبح امروز مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد. وی اضافه کرد: مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما به منظور جلوگیری و کاهش […]

علی عسکری در گفتگو مهر با اظهار کرد: به دلیل آنکه ایمنی فعالیت های هوایی و فرودگاه ها از ارزش مخصوصی دارا است بدین خاطر صبح امروز مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد.

وی اضافه کرد: مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما به منظور جلوگیری و کاهش خسارات ممکن برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه باید با تمرین های مستمر مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در بیشتر مواقع در آمادگی باشیم، گفت: این مانور با سه خودرو اطفاء حریق، سه تیم اطفائی و سه خودروی امداد و نجات بهمراه تیم تخصصی امداد و نجات فرضی در ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح ۳۱ مرداد ماه برگزار شد.

مدیر کل سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی کرمان عنوان کرد: در این مانور یک حادثه فرضی سقوط هواپیما و اطفاء حریق در دو مایلی فرودگاه کرمان رخ داد که فورا بعد از مطرح حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان حریق نشانی خودروها و تیم های اطفائی و امداد و نجات به محل اعزام شدند.

برای شما نیز جالب است؟
درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است

وی با بیان اینکه بعد از اعزام تیم های اطفائی و امداد و نجات سازمان حریق نشانی عملیات امداد و نجات مصدومان شروع شد، اضافه کرد: بعد از اطفاء حریق بدنه هواپیما و عملیات امداد و نجات از ۴۶ نفر سرنشین هواپیما پنج نفر فوت و ۴۱ نفر مصدوم شده بودند که به بیمارستان های شهر کرمان اعزام شدند.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات