خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۵

 کد خبر: 12474
 118 بازدید
 دیدگاه‌ها برای قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | . بسته هستند

قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی با استناد به گفته سی ان بی سی، کمپانی هواپیمایی «قطر ایرویز» توصیه خرید ۱۰ درصد از سهام کمپانی هواپیمایی «آمریکن ایرلاینز» را داده […]

قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی با استناد به گفته سی ان بی سی، کمپانی هواپیمایی «قطر ایرویز» توصیه خرید ۱۰ درصد از سهام کمپانی هواپیمایی «آمریکن ایرلاینز» را داده است که با این وجود تا این لحظه، با مخالفت مدیرعامل این ایرلاین آمریکایی رو در رو قرار گرفته است.  

به گفته «دوگ پارکر»، مدیرعامل «آمریکن ایرلاینز»، این توصیه قطری ها در شرایطی است که این دو کمپانی رقابت تنگاتنگی را با هم دارند و این امر، باورنکردنی به نظر می رسد.  

در همین حال، مدیر کل «آمریکن ایرلاینز» گفت: «اکبر الباکر»، مدیرعامل قطر ایرویز توصیه ۱۰ درصد از سهام ایرلاین آمریکایی را که تقریبا ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار ارزش دارد، به وی داده است.

به علاوه از طرف دیگر این ایرلاین قطری در اعلامیه ای مطرح کرده که فرصت سرمایه گذاری مطلوبی در ایرلاین های آمریکایی وجود داشته و تصمیم گرفته است که یک سرمایه گذار در قسمت ایرلاین های آمریکا، بدون داشتن نقش مدیریت یا عملیاتی در آمریکا را ایفا کند.  

با این وجود این توصیه قطری ها باعث واکنش از جانب اتحادیه اصناف آمریکا شده است؛ یعنی فعالانی که بیم از دست رفتن مشاغل در آمریکا را در صورت گسترش نفوذ کمپانی های حمل و نقل خاورمیانه ای ایالات متحده را دارند.  

بر پایه این خبر، قطر ایرلاینز ۴۹ درصد از سهام هواپیمایی «مریدیانا» ایتالیا که دومین کمپانی هواپیمایی بزرگ اروپا است را در دست دارد، ضمن اینکه ۱۰ درصد از سهام «لاتام» شیلی را هم به ارزش ۶۰۸ میلیون دلار تهیه کرده است.

برای شما نیز جالب است؟
یک کمپانی هواپیمایی بلیط مسافران خود را فروخت - . | .

بر همین اساس، قطر ایرویز در جستجوی ایجاد رابطه مالی با بخش گروه بین المللی ایرلاین های بریتیش ایرویز انگلیس است که نظارت ۲۰ درصدی بر روی ایرلاین های اروپایی را دارد.

میتوانید نوشته قطر ایرویز در جستجوی خرید سهام ایرلاین آمریکا است – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات