خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۷

 کد خبر: 13224
 89 بازدید
 دیدگاه‌ها برای قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | . بسته هستند

قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته کمپانی فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، سومین نشست  بررسی موقعیت مدیریت ترافیک هوایی و ناوبری منطقه خاورمیانه با […]

قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته کمپانی فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، سومین نشست  بررسی موقعیت مدیریت ترافیک هوایی و ناوبری منطقه خاورمیانه با تمرکز بر بحران تحریم محیط کشورهای عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرین و مصر در خصوص عبور پروازهای قطری و برنامه ریزی برای مدیریت شرایط موجود و آتی ترافیک هوایی با استناد به ایمنی پروازهای عبوری و بررسی اعمال صورت گرفته به وسیله هر یک از کشورهای منطقه طی سه ماهه ی واپسین، با حضور نمایندگان کشورهای جمهوری اسلامی ایران، مصر، عربستان سعودی، قطر، امارات متحده عربی، بحرین، کویت، مدیر ناوبری هوایی دفتر مرکزی ایکائو در مونترال و مدیر عملیات دفتر منطقه ای یاتا در منطقه ی خاورمیانه در دفتر قاهره ی ایکائو برگزار شد.

هیئت ایرانی تشکیل شده از «محمدسعید شرفی»، مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، «مسعود نیکبخت»، مدیرکل کنترل ترافیک هوایی، «میثم شاکر»، معاون دفتر نظارت بر عملیات سازمان و «بهزاد سهیل»، معاون مدیرکل کنترل ترافیک هوایی بود.

 در این نشست از نقش بی بدیل ایران در حل مشکلات ناوبری هوایی ناشی  بحران های منطقه ای طی سالهای واپسین قدردانی ویژه به رفتار آمد.

میتوانید نوشته قدردانی از نقش بی بدیل ایران در حل بحران های هوانوردی در منطقه – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
هواپیماهای دست ساز کودکان شمال تهران به پرواز سود - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات