خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۵:۴۶

 کد خبر: 13629
 30 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | . بسته هستند

فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | . دعوت مینماییم. به  گزارش خبرگزاریهای اقتصادی، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری قبل از ظهر سه‌شنبه در همایش پنجم دی‌ماه که به مناسبت سالروز استقرار سپاه در صنعت هواپیمایی فرودگاه‌های […]

فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | . دعوت مینماییم.

به  گزارش خبرگزاریهای اقتصادی، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری قبل از ظهر سه‌شنبه در همایش پنجم دی‌ماه که به مناسبت سالروز استقرار سپاه در صنعت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر برگذار شد، ضمن تبریک، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در تاریخ صاحب بسیاری از جبهه‌های جلوگیری از استکبار و سردمداران جبهه اسلام‌ستیزی بوده است.

صفایی بوشهری با اشاره به اینکه در تاریخ مشاهده شده در طرف دیگر انقلاب انبیاء الهی، جبهه دین‌ستیزی در دست جنایتکارترین فرد آن وقت بوده است، ادامه داد: همزمان با انقلاب اسلامی جبهه اسلام‌ستیز و انقلاب‌ستیز به سرکردگی استکبار جهانی و به رهبری آمریکا با توطئه‌های مختلف در طرف دیگر انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی هر روز توطئه‌های خود را به شکل‌های مختلف علیه انقلاب اجرا می‌کنند، گفت: توطئه‌های دشمنان انقلاب در عرصه ملی و فراملی شدیدا در حال اجراست.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه بیشترین حجم تخریب‌ها و توطئه‌های استکبار بر علیه نظام اسلامی ایران در عرصه فراملی است، تصریح کرد: استکبار دست و پا می‌زند تا اقتدار و ابهت ایران را در عرصه فراملی را بشکند.

وی گفت: یکی از توطئه‌های بین‌المللی استکبار تخریب، اخلال و توطئه در عرصه محیط هواپیمایی و ترانزیت هوایی بود از آنجاییکه پروازها در محیط بین‌المللی ثبت شده و پروازها باعث رصد جهانی است.

صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: با تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه‌های کشور توطئه ربایش هواپیمایی به وسیله دشمن شکسته و تهدیدهای آن برای ما فرصت شد.

برای شما نیز جالب است؟
بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر

نماینده با این وجود فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه‌های کشور برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و در تاریخ ماندگار خواهد بود، بویژه دفاعی که در اهواز انجام دادند.

صفایی بوشهری تاکید کرد: از وقتی که سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه‌های کشور تاسیس شده است هیچ کدام از عملیات‌های ربایش و تروریستی موفق نبوده و همه توطئه‌هایی که در این عرصه بوده خنثی شده است.

میتوانید نوشته فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در تاریخ ماندگار خواهد بود – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات