خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۰:۱۸

 کد خبر: 13202
 97 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد بسته هستند

فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیرکل فرودگاه های هرمزگان گفت : با موافقت سازمان هواپیمایی فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا فرودگاه بین المللی بندرعباس از ۱۵ شهریور […]

فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان گفت : با موافقت سازمان هواپیمایی فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا فرودگاه بین المللی بندرعباس از ۱۵ شهریور حذف می شود . محمود امانی بنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : بیشترین نرخ فروش بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با این ایده […]

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان گفت : با موافقت سازمان هواپیمایی فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا فرودگاه بین المللی بندرعباس از ۱۵ شهریور حذف می شود .

محمود امانی بنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : بیشترین نرخ فروش بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با این ایده به  اندازه سقف مصوب سازمان هواپیمایی کشوری خواهد شد .

وی روز قبلی در یک نشست خبری حذف فرش چارتری بلیت فرودگاه بین المللی بندرعباس را بدون ذکر اسم کمپانی و مسیرهای پروازی رسانه ای کرده بود.

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان یاد آور شد: هفته قبلی پرواز ایران ایر تور باطل شد که در شرایط شناوری نرخ بلیت هزینه ها به ۶۰۰ هزار تومان رسید که با استناد به شرایط اقتصادی مردم این نرخ برایشان غیر اقتصادی است .

فرودگاه بین المللی بندرعباس هر روزه حاوی ۴۰ سورتی پرواز بیشترین تعداد پروازها را در هرمزگان مختص خود کرده و حاوی حدود ۱۸ مسیر پروازی داخلی و ۲ مسیر پروازی خارجی است .

این استان حاوی ۱۳ فرودگاه است که از این تعداد تنها ۶ فرودگاه در تملک و مورد بهره برداری کمپانی فرودگاه ها قرار دارد. سه فرودگاه شامل بندرعباس – بندرلنگه و ابوموسی از ۶ فرودگاه گفته شده عملیاتی بوده و سه فرودگاه پارسیان – بستک و میناب به دلیل نداشتن دیوارهای حفاظتی غیرعملیاتی هستند.

برای شما نیز جالب است؟
رکورد دار ایران در رشته تیراندازی به جمع دیسپچرهای کمپانی هواپیمایی زاگرس پیوست


امیدواریم خبر فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات