خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱:۰۰

 کد خبر: 12983
 226 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان بسته هستند

فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. نقص فنی در موتور شماره ۲ هواپیما ای تی آر در دست به کمپانی ایران ایر باعت فرود اضطراری […]

فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

نقص فنی در موتور شماره ۲ هواپیما ای تی آر در دست به کمپانی ایران ایر باعت فرود اضطراری آن در فرودگاه گرگان شد . مدیر کل کمپانی فرودگاه های استان گلستان با تایید این خبر به ایرنا گفت : این هواپیما شنبه شب برنامه پروازی در مسیر مشهد – گرگان – تهران داشت که به […]

نقص فنی در موتور شماره ۲ هواپیما ای تی آر در دست به کمپانی ایران ایر باعت فرود اضطراری آن در فرودگاه گرگان شد .

مدیر کل کمپانی فرودگاه های استان گلستان با تایید این خبر به ایرنا گفت : این هواپیما شنبه شب برنامه پروازی در مسیر مشهد – گرگان – تهران داشت که به دلیل نقص فنی از ادامه مسیر بازماند از اینرو مسافران گرگان – تهران صبح یکشنبه با هواپیمای جانشین سفر خود را انجام خواهند داد .

رامین آذری اضافه کرد: در جریان فرود اضطراری هواپیمای مشهد – گرگان هیچ مشکلی پیش نیامد و همه مسافران در صحت و سلامت کامل هستند .

وی اظهار کرد: دلیل بروز نقص فنی در موتور شماره ۲ هواپیمای ای تی ار و رفع آن با حضور صاحبنظران ذیربط در فرودگاه گرگان بررسی و انجام خواهد شد .

به نوشته ایرنا فرودگاه بین المللی گرگان به شهرهای مهم ایران از قبیل تهران – مشهد- زاهدان – رشت – اصفهان – کیش و اهواز پرواز مستقیم دارد.

برای شما نیز جالب است؟
طوفان هواپیمای "روز قیامت آمریکا" را زمین‌گیر کرد

در بیشتر مواقع میتوانید خبر فرود اضطراری هواپیمای کمپانی ایران ایر در گرگان به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات